Śmiertelny wypadek na trasie Orzysz - Góra. Kierowca zginął na miejscu [ZDJĘCIA]

2022-06-24 10:54

Na tasie Orzysz - Góra doszło do tragicznego wypadku, w którym zginął 26-letni kierowca. Auto na prostym odcinku drogi uderzyło w przydrożne drzewo. Policja podała wstępną przyczynę zdarzenia.

Tragedia miała miejsce w miniony czwartek (23 czerwca) po godzinie 15.00. Na drodze powiatowej kierujący pojazdem marki VW Bora uderzył w drzewo. 26-letni mieszkaniec gminy Orzysz, siedzący za kierownicą samochodu, zginął na miejscu.

— Mężczyzna jechał sam. Zdarzenie miało miejsce na prostym odcinku drogi. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że przyczyną wypadku była najprawdopodobniej nadmierna prędkość — informuje nadkom. Anna Szypczyńska, oficer prasowa KPP w Piszu.

Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Tragiczny czwartek na warmińsko-mazurskich drogach

Tego dnia do śmiertelnego wypadku doszło także na drodze krajowej numer 57 na trasie Bartoszyce - Biskupiec na wysokości miejscowości Najdymowo. 66-letni kierujący osobowym oplem z nieznanych na ten moment przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym. Niestety, mimo przeprowadzonej akcji reanimacyjnej, zmarł. O szczegółach pisaliśmy w artykule: Tragiczny wypadek na DK 57. Osobówka wjechała pod tira. Kierowca nie żyje

Kolejny tragiczny wypadek w czwartek miał miejsce pod Szczytnem. Trzy młode osoby w wieku 21, 22 i 31 lat, zginęły w nocy po tym, gdy ich auto wpadło do rzeki Sawicy. Więcej przeczytasz w artykule: Tragiczny wypadek w Sędańsku. Auto wpadło do rzeki. Trzy osoby zginęły

Sąsiedzi opowiadają o rodzinie, w domu której znaleziono zwłoki 2-letniego dziecka