wakacje 2023

Eska Summer City Olsztyn! Pomarańczowa ekipa na olsztyńskiej Starówce [ZDJĘCIA]

2023-08-18 14:16

Wakacje trwają w najlepsze! Jak zawsze w tym okresie nie może zabraknąć akcji Eska Summer City. Pomarańczowa ekipa odwiedza miejsca, w których spędzacie wolny czas, zarówno w Olsztynie oraz na Warmii i Mazurach. Tym razem ponownie odwiedziliśmy olsztyńskie Stare Miasto. Jak wyglądało nasze spotkanie? Zobaczcie kolejną wakacyjną galerię zdjęć!

Olsztyńska Starówka to obowiązkowy punkt odwiedzin dla wszystkich turystów, ale nie tylko. Mieszkańcy również chętnie korzystają z uroków Starego Miasta. Nasza eskowa ekipa zameldowała się pod kultowym miejscem – pomnikiem Mikołaja Kopernika.

- Jesteśmy na wakacjach na kempingu – robimy objazdówkę po Mazurach. Byliśmy w Pluskach i kilka dni temu byliśmy również w Warchołach. No i od wczoraj jesteśmy w Starych Jabłonkach. Za tydzień są tam Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej, a my jesteśmy fanami siatkówki, oglądamy. Niestety troszkę nam zabraknie urlopu, żeby na finał się załapać – mówi Marta z Pyskowic.

- Zwiedzamy, chodzimy sobie, pogoda dopisuje. Pójdziemy pewnie gdzieś na plaże, na basen, może gdzieś do lasu, może gdzieś na rybki. Byliśmy już nad polskim morzem, wracamy powoli do domu i dalej raczej już w tym roku nigdzie nie pojedziemy – mówi Kasia z Warszawy.

Baw się w wakacje z ekipą Eska Summer City

Tegoroczne lato będzie niezapomniane dla wszystkich, którzy przyłączą się do naszej letniej akcji. Podpowiemy wam, jak spędzić wolny czas, co robić w swoim mieście i okolicach oraz jak korzystać z lata po całości!

ESKA Summer City to więcej, niż może wam się wydawać! Czekają na was liczne imprezy, zabawy i konkursy z nagrodami. Odwiedzimy najlepsze miejscówki w Olsztynie i okolicy, by wspólnie z wami bawić się i świętować wakacje. Jeżeli chcecie na bieżąco śledzić miejscówki Eski Summer City, słuchajcie nas na 89,9 FM, śledźcie portal Eska Olsztyn i wpadajcie na fanpage Eska Olsztyn News!

Quiz. Najbardziej znane słodycze PRL-u. Jeżeli wychowałeś się w tamtych czasach, zdobędziesz 10 punktów!

Pytanie 1 z 10
Słodkie kuleczki, najczęściej w polewie czekoladowej lub śmietankowej. Najbardziej znane to te, z piratem na opakowaniu. Co to takiego?