Humor

Do Polski dotarła fala gorąca. Te memy na temat upalnych dni rozbawią wszystkich do łez!

2024-06-19 7:17

W Polsce od kilku dni panują upały. W tym roku lato zawitało do kraju wyjątkowo szybko, bo już pod koniec kwietnia. Lipiec i sierpień to czas wyczekiwanych urlopów i chyba każdy oczekuje, że pogoda będzie piękna. Jednak niektórzy nie przepadają za wysokimi temperaturami. Internet zalały memy wyśmiewające tropikalne upały. Te obrazki rozbawią was do łez!

Fale upałów w Polsce. Lipiec ma być wyjątkowo ciepły

W Polsce w ostatnich tygodniach panują wyjątkowo wysokie temperatury. Tych chłodniejszych dni było niewiele. W niektórych częściach kraju wiosenną pogodą można było się cieszyć już pod koniec kwietnia. Maj także był bardzo ciepły, czasami można było poczuć wręcz tropikalne upały, a w czerwcu, choć było kilka dni chłodniejszych, znów nadeszły wysokie temperatury. A to nie koniec. Synoptycy zapowiadają na lipiec kolejne fale gorącego powietrza.

- W całym kraju średnia miesięczna temperatura powietrza najprawdopodobniej będzie się kształtować powyżej normy wieloletniej z lat 1991-2020. Miesięczna suma opadów atmosferycznych powinna zawierać się w zakresie normy wieloletniej – poinformował IMGW.

W lipcu prawdopodobne są nawet dłuższe, nieprzyjemne fale upałów z wysoką wilgotnością powietrza.

Upały w całym kraju. Internet zalały zabawne memy

W internecie przy każdym ważniejszym wydarzeniu pojawiają się tysiące prześmiewczych obrazków, które bawią wielu z nas. Nie inaczej jest w przypadku fali upałów, które zalały Polskę. Internauci jak zwykle nie zawiedli i stworzyli setki memów wyśmiewających zarówno same upały, jak i osoby narzekające na tropikalne powietrze. Wybraliśmy, naszym zdaniem, najzabawniejsze z nich. Możecie je zobaczyć w naszej galerii. Niektóre z grafik rozbawią was do łez!

Upały w Polsce. Jak Polacy sobie z nimi radzą?

Do Polski dotarła fala gorąca. Te memy na temat upalnych dni rozbawią wszystkich do łez!

QUIZ. Polskie wakacyjne potwory i inne stwory! Pamiętasz te szokujące historie?

Pytanie 1 z 10
Podczas wakacji 2018 nawet detektyw Rutkowski poszukiwał ogromnego pytona tygrysiego nad Wisłą, ale gad do dziś jest nieuchwytny. Jakie były ślady obecności stwora pod Warszawą?