Znika jeden z najdłużej działających olsztyńskich klubów [AUDIO]

2022-01-27 18:00

Kolejne dla wielu kultowe miejsce znika z Olsztyna. Po 19 latach z klubowej mapy miasta znika Impuls Club. O szczegółach w artykule, a zdecydowanie więcej powiedzieli nasi wyjątkowi goście – posłuchaj audio.

JAK ugotować HIT? Do It To It [HISTORIA] | ESKA XD - Ale to już było! #41

Impuls przestaje istnieć po 19 latach

Tą informację przyjęliśmy z dużym zaskoczeniem. W tym klubie bawiło się kilka pokoleń studentów. To miejsce, które tętniło życiem całym rokiem. Imprezy odbywały się się tu niemal codziennie.

Po 19 latach nocnego życia znikamy z imprezowej mapy Olsztyna. Jestem dumna, że bawiły się u nas cztery pokolenia studentów. To dzięki nim i wszystkim gościom nadal istniejemy – mówi założycielka i właścicielka klubu Elżbieta Zadrożna. - Przez 19 lat odbyło się u nas ponad 6000 imprez. 19 lat to tysiące nowych znajomości, podrywów, flircików, pierwszych pocałunków. Były też zaręczyny! Była także impreza po przyjęciu ślubnym. Wieczory panieńskie, kawalerskie, imprezy wydziałowe, imprezy zakładowe, urodziny, imieniny, pępkowe, sylwester, niedziela, środa, piątek; każda okazja była dobra, żeby spotkać się w Impulku! 19 lat to cztery, a może nawet pięć pokoleń studentów. Dziękujemy wszystkim, którzy z nami tworzyli to miejsce – dodaje menadżer Jacek Zadrożny.

Od początku istnienia Eska Olsztyn była obecna w tym miejscu Starego Miasta. Ostatnie imprezy w Impulsie przed nami. Posłuchajcie o historii tego miejsca i zapowiedzi ostatnich imprez

Posłuchaj: klub Impuls znika po 19 latach. Z właścicielami rozmawia Anita Zalewska
Właściciele klubu odwiedzili radio

i

Autor: Andrzej Brzozowski Radiowe pożegnanie z klubem Impuls
Radiowe pożegnanie

i

Autor: Andrzej Brzozowski Od początku istnienia Eska Olsztyn była obecna w tym miejscu. Pani Elżbieto, Jacku dziękujemy za ten czas
Sonda
Czy znasz klub Impuls z olsztyńskiej starówki?

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy