uroda

Ten manicure będzie wakacyjnym hitem! Efekt morskiego szkła robi wrażenie [ZDJĘCIA]

2024-05-22 7:21

Wszyscy, którzy szukają nowego sposobu na ozdobienie swoich paznokci, powinni zwrócić uwagę na manicure dający niezwykły efekt morskiego szkła. To jeden z nowszych trendów, który z pewnością stanie się wakacyjnym hitem. Jak wygląda manicure w stylu morskiego szkła? Przygotowaliśmy kilka inspiracji z instagrama. Zdjęcia znajdziesz w galerii poniżej.

Chociaż w tym roku to minimalizm rządzi w stylizacji paznokci, wiele osób w dalszym ciągu decyduje się na nieco bardziej szalony i efektowny manicure. Jeżeli jednak nie chcemy przesadzić, warto zwrócić uwagę na paznokcie w stylu sea glass, czyli morskiego szkła. To jeden z nowszych trendów, który z pewnością stanie się wakacyjnym hitem. Na czym polega?

Paznokcie morskie szkło hitem tegorocznych wakacji?

Paznokcie morskie szkło idealnie sprawdzą się w letnie miesiące, zwłaszcza jeżeli jesteśmy miłośnikami morskich klimatów. Wyglądem naśladują bowiem unikatowe szkło latami szlifowane przez piasek i wodę. By uzyskać efekt sea glass na­ils, należy użyć specjalnych lakierów hybrydowych o matowym wykończeniu. Ważny jest również kolor. Idealnie sprawdzą się pastelowe odcienie błękitu, różu czy zieleni. W zależności od tego, jaki efekt chcemy uzyskać, możemy wykorzystać jeden z tych kolorów lub je połączyć. Pamiętajmy jednak, by nie nakładać zbyt grubej warstwy lakieru, ponieważ liczy się również efekt przezroczystości.

Przygotowaliśmy kilka najładniejszych inspiracji manicure w stylu morskiego szkła. Zdjęcia znajdziesz w galerii poniżej.

Naklejki hybrydowe na paznokcie - test redaktorek