uroda

Micro french podbija salony kosmetyczne. To nowsza wersja francuskiego manicure. Zobacz zdjęcia!

2024-06-21 14:23

Szukając pomysłu na nowy manicure, warto przyjrzeć się paznokciom w stylu micro french. Chociaż nie są nowością, już kolejny rok cieszą się ogromną popularnością w salonach kosmetycznych. Zobacz dziesięć najpiękniejszych inspiracji micro french manicure z instagrama. Zdjęcia znajdziesz w galerii poniżej.

W tym roku prym zdecydowanie wiedzie minimalistyczny manicure. Jeżeli jednak chcemy go nieco urozmaicić, powinniśmy postawić na paznokcie w stylu micro french. To jedna z nowszych odsłon tradycyjnego francuskiego manicure. Jest nieco bardziej subtelna, ale dalej przyciągająca wzrok. Na czym dokładnie polega?

Micro french podbija salony kosmetyczne. Ta nowsza wersja francuskiego manicure

Trend micro french wykreowała jedna z popularniejszych manicurzystek Betina Goldstein. Charakteryzuje go naturalny odcień lakieru (nude, mleczny lub różowy) oraz cieniutka kreseczka w kontrastowym kolorze na samym końcu płytki. Do wykonania kreski można wybrać dowolny kolor, bardziej lub mniej intensywny. Chociaż na pierwszy rzut oka manicure micro french wydaje się niezwykle prosty do wykonania, wymaga ogromnej precyzji. Dlatego, jeżeli chcemy uzyskać elegancki i efektowny manicure, warto udać się do salonu kosmetycznego.

Przygotowaliśmy dziesięć najpiękniejszych inspiracji micro french manicure. Zdjęcia znajdziesz w galerii poniżej.

Manicure hybrydowy. Czy jest bezpieczny?
Listen on Spreaker.