Jelly pink nails to nowy trend na wiosnę. Paznokcie wyglądają jak różowe żelki. Możesz zrobić je w domu

i

Autor: Freepik

uroda

"Jelly pink nails" to nowy trend na wiosnę. Paznokcie wyglądają jak różowe żelki. Możesz zrobić je w domu

2024-04-15 7:56

"Jelly pink nails" to nowy trend, który będzie królował tegorocznej wiosny w salonach kosmetycznych. Wszystko za sprawą Margot Robbie, która właśnie z takim manicure zaprezentowała się podczas gali rozdania SAG Awards. Sprawdź, jak wyglądają paznokcie w stylu "jelly pink nails" i jak zrobić je w domu. Szczegóły poniżej.

Mocne zdobienia paznokci odchodzą w zapomnienie. Teraz prym w salonach kosmetycznych wiedzie delikatny, minimalistyczny manicure. Popularnością cieszą się paznokcie w stylu "quiet luxury", do którego zamiast zwykłych lakierów, używa się jedynie pielęgnacyjnych baz czy odżywek nadających płytce delikatny różowy odcień oraz subtelny połysk. Trendem powiązanym z nurtem "quiet luxury" jest "soap nails", czyli "mydlane paznokcie". W tym przypadku kluczową rolę odgrywa nie tylko delikatny odcień lakieru, ale również większa ilość topu, który pozostawia na płytce złudzenie mokrej struktury. Najnowszym trendem, który będzie widoczny wiosną oraz latem, jest natomiast "jelly pink nails". Na czym polega?

Jelly pink nails to nowy trend na wiosnę. Paznokcie wyglądają jak różowe żelki

Paznokcie w stylu "jelly pink nails" wyglądają jak delikatne różowe żelki. To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy preferują schludny, czysty wygląd, ale jednocześnie nie lubią nudy. W trendzie "jelly pink nails" ważne jest, by nie pokrywać płytki paznokcia kilkoma warstwami lakieru. Dzięki temu stworzymy efekt lekko prześwitujących paznokci. Poza tym należy dobrać odpowiedni odcień różu.

Nowy trend manicure na wiosnę zawdzięczamy Margot Robbie, która "jelly pink nails" zaprezentowała na czerwonym dywanie podczas wręczenia SAG Awards. Ten został wykonany przez Betinę Goldenstein, która zajmuje się paznokciami gwiazd. Stylistka niesamowitym efektem, który stworzyła na dłoniach aktorki, podzieliła się w mediach społecznościowych. Zdradziła też, jak w prosty sposób zrobić tego typu manicure w domu. By uzyskać efekt "jelly pink nails", zmieszała ze sobą trzy odcienie lakierów Chanel z kolekcji Le Vernis z top coatem. Jeżeli jednak nie mamy lakierów tej firmy, możemy spokojnie wykorzystać inne, które mają zbliżone odcienie. Krótki instruktaż możesz obejrzeć na filmiku zamieszczonym poniżej.

Gala SAG Awards 2024. Margot Robbie zachwyciła manicure w stylu "jelly pink nails". Zobacz zdjęcia

Jak nakręcono BARBIE? Kulisy i ciekawostki z filmu | To Się Kręci #20