Skromniej, ale jednak! Centrum Olsztyna już stroi się na święta [ZDJĘCIA]

2020-12-02 15:21

Olsztyn szykuje się do świąt, a część ozdób będzie już gotowa na Mikołajki. Właśnie na placu przed ratuszem montowane są stojące, świecące postaci aniołów. Przed magistratem nie zabraknie też mieniącego się napisu „Olsztyn”. Na placu Jana Pawła II wkrótce stanie także świąteczne drzewko.

Olsztyńskie cheerleaderki odniosły wielki sukces w krajowych mistrzostwach

Niedawno mieszkańców poruszyła informacja, że w tym roku Olsztyn nie zabłyśnie świątecznym blaskiem. Będzie skromniej, ale miasto nie rezygnuje ze wszystkich ozdób. Iluminacje świetlne już przed Mikołajkami rozświetlą Plac Jana Pawła II. Na niedzielę ma być też gotowa ratuszowa choinka. Pierwsze instalacje pojawiają się już na starówce. Komplet zobaczymy w czasie Warmińskiego Jarmarku Świątecznego, który odbędzie się w dniach 10-13 grudnia.

Kultowe teksty rodziców, które słyszałeś nie raz! Potrafisz je dokończyć? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Wyciągnij tę łyżeczkę...

Zobacz też:XII WARMIŃSKI JARMARK ŚWIĄTECZNY, CZYLI "JARMARK TAKI SAM, JAK NIGDY!"

Od 10 do 13 grudnia staromiejskie zakamarki zamienią się w baśniową krainę pełną dobrej energii i świątecznej atmosfery. Choć nie wolno nam  organizować występów artystycznych czy punktów gastronomicznych, to przecież nadal możemy zaprosić was do zabawy w wyjątkowej grze miejskiej po świecie, który przepełniają wyłącznie dobre emocje! - zapowiadają organizatorzy wydarzenia. za tegoroczny jarmark odpowiada Miejski Ośrodek Kultury.