zakupy

Otwarcie sklepu Homla w Olsztynie. Na klientów czekają ogromne promocje [ZDJĘCIA]

2023-12-18 12:48

Popularna sieć sklepów z akcesoriami do domu wkroczyła do Olsztyna. W galerii handlowej Aura Centrum Olsztyna właśmnie otworzył się pierwszy w mieście sklep Homla. Z tej okazji na klientów czekają ogromne rabaty. Szczegóły poniżej.

Sklep Homla w Aura Centrum Olsztyna już otwarty

Marka Homla powstała w 2015 roku, a pierwszy salon sprzedaży został otwarty rok później. Obecnie sklepy Homla można znaleźć w galeriach handlowych w całej Polsce – między innymi w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Lublinie, Łodzi oraz w wielu mniejszych miastach. Sieć cały czas jednak się rozwija. W piątek (15 grudnia) w Aura Centrum Olsztyna otwarty został nowy sklep. – Mamy to! Pierwszy w regionie salon Homla został otwarty. PS. Ileż tam jest pięknych rzeczy – poinformowała w mediach społecznościowych galeria handlowa.

Sklep sieci Homla znajduje się na parterze w pobliżu salonu Orange. Nie powinniście jednak mieć problemu z jego znalezieniem. Wzrok już z daleka przyciąga przepiękna świąteczna dekoracja.

Z okazji wielkiego otwarcia nowego sklepu Homla w Olsztynie na klientów czeka atrakcyjna promocja. Przy zakupach za minimum 100 złotych przysługuje 20-procentowa obniżka.

Homla to marka, która jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i najszybciej rozwijających się marek z dodatkami i meblami do każdego wnętrza. W ofercie znajdziemy wszystko, czego potrzeba do domu. Produkty do salonu, sypialni, kuchni, jadalni, łazienki, ogrodu oraz na taras, tysiące dodatków i prezentów.

Odwiedziliśmy Konsulat Świętego Mikołaja w Kętrzynie. Jak było? Zobaczcie!