Robert Burneika na spacerze z żoną Kają Kędzierską i córeczką

i

Autor: Instagram: Robert Burneika

Córeczka Hardkorowego Koksa ma imię... jak bogini

2020-01-07 13:00

Pod koniec października Robert Burneika i ostrołęczanka Kaja Kędzierska zostali rodzicami. Tajemnicą było jednak imię ich pierwszej córeczki. Wyjawili je dopiero podczas rozmowy z Kingą Burzyńską w Dzień Dobry TVN. To prawdziwa grecka bogini!

Życie Roberta Burneiki diametralnie się zmieniło. Kulturysta po raz pierwszy został ojcem. 28 października na świat przyszła jego pierwsza córeczka - Gaja. Rodzice nie chcieli publicznie zdradzać imienia dziecka z jednego powodu. Bali się, że zyska ono szybko na popularności i większość dzieci będzie nazywać się tak samo.

Pierwsze dni po porodzie były dla Roberta i Kai nieco stresujące. Jednak szybko oswoili się z nową sytuacją i już po 4-5 dniach zabrali Gaję na spacer. Dziewczynka przebywa z nimi również na siłowni. 

- Zauważyliśmy, że ona lubi towarzystwo. Gdy jest dużo ludzi, to ona śpi sobie spokojnie. To samo jest na siłowni. Gdy jest głośno, rzucamy ciężarami, ona sobie śpi, zadowolona jest - mówił Robert Burneika. Ostrołęczanka z kolei zdradziła, że starają się dzielić obowiązkami. Ona przewija maleństwo, a Robert wyrzuca pieluchy.

Burneika opublikował również na Instagramie zdjęcie ze spaceru ze swoją rodziną. Fani próbowali zgadywać, jakie imię nosi dziewczynka. Niektórzy nawet żartowali, że na pewno "hardkorowe".