Policja odzyskała mnóstwo skradzionych rzeczy. Rozpoznajesz swoje? [ZDJĘCIA]

2020-09-16 7:52 agada

Policja zatrzymała podejrzanych i odzyskała skradzione elektronarzędzia, sprzęt wędkarski i sprzęt RTV. Wszystko można odebrać na Komendzie Miejskiej Policji w Elblągu. Jeżeli rozpoznajesz na zdjęciach swoje rzeczy, zgłoś się po odbiór na policję. Szczegóły w artykule.

Elbląg. Policja odzyskała skradzione rzeczy. Rozpoznajesz swoje?

Dwóch podejrzanych o włamania, kradzieże i paserstwo zostało zatrzymanych przez elbląską policję. Podejrzani - w wieku 18 i 31 lat - włamywali się do piwnic, samochodów i domów w budowie. Ich łupem padały elektronarzędzia, sprzęt wędkarski oraz sprzęt RTV. Działali między innymi na terenie Elbląga, Rubna, Nowakowa. Śledczy udowodnili im 12 czynów. Do wszystkich się przyznali. Policjanci szacują, że podobnych włamań mogło być znacznie więcej. Na szczęście funkcjonariuszom udało się odzyskać znaczną część skradzionego mienia. Sprawcom grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Czytaj też: Nowe znaki drogowe 2020. Czego będą dotyczyć? Sprawdź szczegóły!

Osoby, które rozpoznają na zdjęciach swoją własność, mogą odebrać ją na Komendzie Miejskiej Policji w Elblągu przy al. Tysiąclecia 3. Wcześniej należy skontaktować się z policjantami prowadzącymi postępowanie (47 73 416 00, 47 73 416 37). Udzielą oni wszelkich możliwych informacji.

ESKA XD #001

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.