Olsztyńskie cheerleaderki z wielkim sukcesem i marzeniami o kolejnych wyzwaniach [AUDIO]

2021-05-18 14:58

Olsztyńskie cheerleaderki SOLTARE zdobyły złoto i bilet do rywalizacji na światowym poziomie. Z Mistrzostw Polski W Cheeerleadingu Sportowym olsztynianki przywiozły worek medali i wyróżnień. To oznacza, że olsztynianki będą mogły zaprezentować się na mistrzostwach świata. Pytanie tylko, czy taki wyjazd będzie w zasięgu drużyny?

Piotr "Lolek" Sołoducha z zespołu Enej w olsztyńskim studiu Eski

Olsztyńskie cheerleaderki z kolejnym sukcesem na koncie! SOLTARE na Mistrzostwach Polski W Cheeerleadingu Sportowym były niepokonane.

Z takimi wynikami kończymy Mistrzostwa Polski W Cheeerleadingu Sportowym: Trzy razy Mistrz Polski, Vice Mistrz, drugi Vice Mistrz oraz miejsce 5 i 6 . Jesteśmy bardzo dumni z Naszych zawodniczek, bo wiemy ile pracy to kosztowało. Zdobyłyśmy mistrzostwo w kategoriach sportowych, które mają pojawić się na Olimpiadzie. To mistrzostwo otwiera nam tez drzwi do udziału w mistrzostwach świata w Orlando. Miejmy nadzieję, że uda nam się tam wyjechać, bo to marzenie każdej cheerleaderki - mówi trenerka Olsztyńskiej Szkoły Cheerleaders SOLTARE Patrycja Wieczorek.

Posłuchaj: o ostatnich sukcesach mówi trenerka Olsztyńskiej Szkoły Cheerleaders SOLTARE Patrycja Wieczorek

Jedyną przeszkodą, jak może stanąć zawodniczkom Olsztyńskiej Szkoły Cheerleaders SOLTARE w drodze na mistrzostwa świata są pieniądze. Potrzeba sporej sumy, żeby cała drużyna mogła wziąć udział w mistrzostwach. Cheerleaderki już teraz podkreślają, że bardzo liczą na wsparcie i pomoc osób i firm, którym ta dyscyplina jest bliska.

Po wygranej, olsztynianki nie zwalniają tempa, przed nimi treningi i kolejne zmagania na krajowych parkietach.

Sonda
Czy wygrywamy z koronawirusem?

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy