ESKA Dowozi w Olsztynie! Słuchacze Radia ESKA mają możliwość wygrania wyjątkowych ESKA Boxów!

i

Autor: Andrzej Brzozowski ESKA Dowozi w Olsztynie! Słuchacze Radia ESKA mają możliwość wygrania wyjątkowych ESKA Boxów!

ESKA Dowozi w Olsztynie! Ostatni dzień wyjątkowej akcji Radia Eska [RELACJA]

2021-05-28 14:30

ESKA Dowozi w Olsztynie! Wystartowała nasza lokalna akcja skierowana do Słuchaczy. Każdy może wygrać wyjątkowy ESKA Box z atrakcyjnymi nagrodami, które dostarczymy pod same drzwi. Poniżej informacje, co trzeba zrobić, by dostać prezent oraz krótkie relacje z wizyt u naszych Słuchaczy!

Dzięki "ESKA Dowozi" słuchacze Radia ESKA Olsztyn 89,9FM będą mieli możliwość wygrania wyjątkowych ESKA Boxów z pomarańczowymi nagrodami oraz czegoś smacznego od lokalnego partnera gastronomicznego akcji. Nagrody będą dostarczane pod same drzwi laureata bezpośrednio przez ekipę Radia ESKA.

Relacji z ESKA Dowozi będzie można posłuchać na antenie ESKI Olsztyn. Materiały z akcji będą również publikowane na ESKA.pl oraz na fanpage'u ESKA Olsztyn News.

Łącznie podczas 3 tygodni zabawy nagrodzonych zostanie 15 słuchaczy z Olsztyna i okolic. Osoby, które będę zainteresowane udziałem w akcji, mogą zgłaszać się na dowozi.eska.pl. Konkurs potrwa do 28 maja.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Radio ESKA to nadająca w 41 miastach, największa sieć radiowa w Polsce i lider słuchalności w segmencie young urban. ESKA dociera dziennie do 3 mln słuchaczy.

Radio ESKA to zdecydowanie najpopularniejsza polska stacja radiowa w social media – lubi nas 1,9 mln na Facebooku, obserwuje 190 tys. na Tik Toku i 130 tys. na Instagramie.

Radio ESKA to hity na czasie, najgorętsze kawałki, energetyczni prowadzący i najlepsze konkursy. To także najświeższe newsy z kraju i Twojego miasta.

Więcej na www.eska.pl

Eska Dowozi w Olsztynie - z wizytą u Mateusza i jego dziewczyny na ulicy Żołnierskiej

Pierwsza porcja naszych prezentów już rozdana! Mieliśmy przyjemność gościć u naszych Słuchaczy na ulicy Żołnierskiej na osiedlu Kormoran w Olsztynie. Miłą niespodziankę zrobiliśmy nie tylko Mateuszowi, ale również jego dziewczynie!

Jeśli chcecie zobaczyć, jak wyglądała nasza pierwsza wizyta, to filmik znajdziecie FANPAGE'U ESKA OLSZTYN NEWS!

Eska dowozi w Olsztynie! Wizyta u Mateusza, e-sport to jego hobby i praca!

Eska Dowozi w Olsztynie - odwiedziliśmy Jakuba, który 7 dni w tygodniu pomaga innym

Za nami kolejny dzień zabawy Eska Dowozi! Tym razem zestaw od Ori Sushi oraz wypełniony gadżetami ESKA Box dostał Jakub! Spotkaliśmy się z nim w miejscu jego pracy, czyli Olsztyńskim Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii.

Jeśli chcecie zobaczyć, jak wyglądała kolejna wizyta u naszego Słuchacza, to filmik znajdziecie FANPAGE'U ESKA OLSZTYN NEWS!

Eska dowozi w Olsztynie! Wizyta u Jakuba. Jego praca to pomoc drugiemu człowiekowi 7 dni w tygodniu.

Trzeci dzień Eska dowozi w Olsztynie! Wizyta u Agnieszki z ulicy Kołobrzeskiej

"Jestem z moją kochaną „Eską Olsztyn” od samego początku". Nie mogliśmy nie zareagować na te słowa i tym razem pojawiliśmy się u Agnieszki. Ulica Kołobrzeska, 10 piętro i nasze niespodzianki już w rękach kolejnej uczestniczki akcji „Eska dowozi w Olsztynie”. Sushi od restauracji Ori Sushi i box z pomarańczowymi gadżetami.

Eska dowozi w Olsztynie! Wizyta u Agnieszki. Mieszkam i słucham Eski na Pojezierzu - cudna dzielnica Olsztyna.
Eska dowozi w Olsztynie! Wizyta u Ani - osiedle Mleczna w Olsztynie.

Czwarty dzień Eska dowozi w Olsztynie! Wizyta u Ani na osiedlu Mleczna

- Dlaczego do mnie? Eska ratuj, moja Zuzanka 5-miesięczna trochę chora i narzeczony po szczepieniu na Covid. Do 15.00 zajmuję się moimi chorowitkami, a później wskakuje na hulajnogę elektryczną i pędzę po synka do przedszkola - napisała do nas nasza Słuchaczka Ania. Postanowiliśmy jej pomóc i przywieźliśmy jedzonko pod same drzwi! Filmik z naszej wizyty możecie zobaczyć na fanpage'u ESKA Olsztyn News.

Piąty dzień Eska dowozi w Olsztynie! Wizyta u Łukasza na osiedlu Nagórki

Ponieważ żona zawsze na pytanie: co dzisiaj jemy? odpowiada "Zaskocz mnie".Myślę, że to byłoby największe zaskoczenie jakiego by się nie spodziewała, a dzięki temu zamiast zmywać naczynia to zrobilibyśmy sobie romantyczny wieczór? Ciekawe! Tylko w towarzystwie której piosenki?

Łukasz realizuje, już swój plan. Otrzymał szamę czyli sushi od restauracji Ori Sushi i box z pomarańczowymi gadżetami.

Czekamy na Wasze kolejne zgłoszenia...

Eska dowozi w Olsztynie! Wizyta u Łukasza - osiedle Nagórki Olsztyn.

Szósty dzień Eska dowozi w Olsztynie! Wizyta u Celiny na osiedlu Dajtki

- Dlaczego Eska Olsztyn ma mnie odwiedzić? Bo jestem mamą zastępcza dla 4 dzieci. Mam łącznie 5 dzieci uwielbiających niespodzianki. Nie zawsze mam czas na obiad. Jesteśmy pozytywnie zakręceni. Zróbcie nam niespodziankę! - napisała do nas Celina.

My spełniamy prośbę. Szama, czyli sushi od restauracji Ori Sushi i box z pomarańczowymi gadżetami tym razem trafiły do Celiny i jej wesołej gromadki.

Jeśli chcecie zobaczyć, jak wyglądała kolejna wizyta u naszego Słuchacza, to filmik znajdziecie FANPAGE'U ESKA OLSZTYN NEWS!

Eska dowozi w Olsztynie! Wizyta u Celiny na osiedlu Dajtki

Siódmy dzień Eska dowozi w Olsztynie. Wizyta u Kingi na osiedlu Brzeziny

- Zapraszam Radio Eska do siebie. Odwiedzicie piękny zakątek Olsztyna - niecałe 15 minut od centrum. Macie szansę na spotkanie z błotniakiem stawowym i olsztyńskimi bobrami! Dowiecie się czemu znajomi nazwali mnie MikroKinią - napisała do nas Kinga.

Do Kingi trafił kolejny zestaw: sushi od restauracji Ori Sushi i box z pomarańczowymi gadżetami.

Eska dowozi w Olsztynie! Wizyta u Kingi na osiedlu Brzeziny

Ósmy dzień Eska dowozi w Olsztynie! Wizyta u Krzysztofa w Kieźlinach

- Widzieliście kiedyś gołębie słuchające Eski? Sąsiad ma gołębie i nastawia im radio. No i co leci oczywiście Eska – a jakie czasy dzięki temu osiągają. Kiedyś nastawiliśmy im radio pewnego gościa z Kujawsko-Pomorskiego. Oj wtedy loty im nie poszły. Fajnie jest tak popatrzeć z tarasu na loty. Nawet nam emocje się udzielają, jak są zawody. Poza tym dlaczego nie macie nas odwiedzić? Jest tu cisza, zieleń, a jednocześnie bliskość Olsztyna - napisał do nas Krzysztof.

Jeśli chcecie zobaczyć, jak wyglądała kolejna wizyta u naszego Słuchacza, to filmik znajdziecie FANPAGE'U ESKA OLSZTYN NEWS!

Czekamy też na kolejne zgłoszenia do akcji Eska dowozi w Olsztynie!

Eska dowozi w Olsztynie! Wizyta u Krzysztofa w Kieźlinach

Dziewiąty dzień Eska dowozi w Olsztynie! Wizyta u Aldony w Wadągu

Eska dowozi w Olsztynie tym razem obrała kurs na Wadąg i przywiozła pyszną szamkę zapracowanej Aldonie i jej koleżankom! - Pracy mamy bardzo dużo i nie mamy nawet czasu normalnie wyjść na pyszny i pożywny obiadek w stołówce pracowniczej. Marzy nam się od czasu do czasu żeby w końcu nas ktoś docenił i porządnie nakarmił głodne brzuszki - napisała do nas Aldona.

Nie mielibyśmy serca, gdybyśmy nie odwiedzili właśnie ich!

Eska dowozi w Olsztynie! Wizyta u Aldony w Wadągu

Dziesiąty dzień Eska dowozi w Olsztynie. Wizyta u Kamili i Macieja w Olsztynie

Tym razem wyruszyliśmy do centrum Olsztyna. Punkt docelowy to ulica Marii Curie-Skłodowskiej. Kamila napisała do nas: „Jestem wesołą, lubiąca ludzi i kochająca zwierzęta osobą. Miłośniczką Radia ESKA i wielką amatorką sushi. Moja ulubiona kuchnia to właśnie japońskie smaki... sushi i sashimi". Kiedy dotarliśmy na miejsce, okazało się, że nie ma tam Kamili. Kogo więc zastaliśmy? 

Eska dowozi w Olsztynie! Wizyta u Kamili i Macieja w Olsztynie

11. dzień Eska dowozi w Olsztynie! Wizyta u Krystiana w Olsztynie

To już trzeci tydzień eskowej akcji i na początku kolejnego tygodnia podjazd do centrum miasta. Krystian w swoim zgłoszeniu napisał: "Jestem z gastro i to ja przygotowuje i wydaję dania dla ludzi w Olsztynie ;) fajnie byłoby, żeby ktoś coś dla mnie przygotował!" Spełniamy prośbę i dowozimy sushi od Ori Sushi i eskowego boxa.

Eska dowozi w Olsztynie! Wizyta u Krystiana w Olsztynie

Dwunasty dzień Eska dowozi w Olsztynie! Wizyta u Ani w Klebarku Małym

Ania została namówiona do wzięcia udziału w naszej zabawie przez swoje dzieci. „Moje pociechy uwielbiają wszelkiego rodzaju konkursy wierząc, że w każdym coś wygrają i tym razem ustaliły, że przyjedziecie do Nas z dobrą szamką Więc zapraszam".

Mało tego Ania pracuje w domu i ma swoją pracownię tortów artystycznych, dłużej nie trzeba było nas zachęcać!

Eska dowozi w Olsztynie! Wizyta u Ani w Klebarku Małym

Trzynasty dzień Eska dowozi w Olsztynie! Wizyta u Justyny w Olsztynie

Tym razem wizyta w Olsztynie, w biurze przy ulicy Metalowej. Tam czekała na nas Justyna. Chciała zrobić niespodziankę koleżankom, a przy okazji tak jak napisała „Niech Eska zrobi nam fajną środę w pracy, najfajniejsze jesteśmy my – dziewczyny!”

Eska dowozi w Olsztynie! Wizyta u Justyny w Olsztynie

Czternasty dzień Eska dowozi w Olsztynie. Wizyta u Magdy w Olsztynie

Tyma razem czeka nas wizyta na 10 piętrze. Blok przy ulicy Żołnierskiej, gdzie czeka już Magda. W swoim zgłoszeniu napisała: "Jeśli przyjechalibyście do mnie to mój dzień będzie idealny, jestem w 5. miesiącu ciąży, w brzuchu synek, w domu dwóch synów i mąż - zrobić im obiad to nie lada wyczyn…" Eska melduje się z kolejnymi zestawami Sushi od Ori Sushi i naszym pomarańczowym boxem!

Eska dowozi w Olsztynie! Wizyta u Magdy w Olsztynie

Piętnasty dzień Eska dowozi w Olsztynie! Wizyta u Agnieszki w Olsztynie

Tym razem wizyta na osiedlu Mleczna, blisko pięknego Kortowa. Tak Agnieszka zachęciła nas do wizyty u siebie. "Siedzę cały czas w domu, pracuje zdalnie, piszę pracę magisterską i nie mam nawet kiedy wyjść z chłopakiem na miasto i coś zjeść :( w ten sposób zrobilibyście mi dzień... ba tydzień" - napisała w zgłoszeniu.

Eska dowozi w Olsztynie! Wizyta u Agnieszki w Olsztynie