Olsztyn. Zatankował auto, nie zapłacił i odjechał. Policja szuka mężczyzny z nagrania!

i

Autor: KMP Olsztyn Olsztyn. Zatankował auto, nie zapłacił i odjechał. Policja szuka mężczyzny z nagrania!

Olsztyn. Zatankował auto, nie zapłacił i odjechał. Policja szuka mężczyzny z nagrania! [WIDEO]

2021-11-03 15:20

Zatankował, nie zapłacił i odjechał. Policjanci poszukują mężczyzny odpowiedzialnego za kradzież paliwa na terenie jednej ze stacji paliw przy ul. Lubelskiej w Olsztynie. Do przestępstwa doszło pod koniec sierpnia 2021 roku. Każdy, kto rozpoznaje widoczną na nagraniu osobę, proszony jest o kontakt z olsztyńską jednostką policji. Szczegóły poniżej.

Policja opublikowała nagranie, na którym widać, jak mężczyzna zatankował auto, nie zapłacił i jak gdyby nigdy nic odjechał. Do zdarzenia doszło pod koniec sierpnia 2021 roku na terenie jednej ze stacji paliw przy ul. Lubelskiej w Olsztynie.

— Na początku filmu widać, jak pod dystrybutor podjeżdża osobowe audi. Samochód jest w kolorze srebrnym. Z auta od strony pasażera wysiada młody mężczyzna w bluzie, czapce z daszkiem oraz w krótkich spodenkach. Mężczyzna otwiera bagażnik auta, w którym ustawione są pojemniki na paliwo. Następnie mężczyzna sięga po pistolet z olejem napędowym i tankuje paliwo do zbiorników znajdujących się w bagażniku. Po zatankowaniu paliwa o wartości ponad 600 zł, mężczyzna odkłada pistolet dystrybutora, zamyka bagażnik, wsiada na miejsce pasażera i odjeżdża ze stacji paliw — czytamy w komunikacie zamieszczonym przez KMP Olsztyn.

Każdy, kto rozpoznaje widocznego na nagraniu mężczyznę, proszony jest o kontakt z olsztyńską jednostką policji. Informacje na temat sprawcy przestępstwa kradzieży można przekazać osobiście w budynku KMP w Olsztynie przy ul. Partyzantów 23, telefonicznie pod nr tel. 47 73 134 24 lub mailowo: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Olsztyn. Zatankował, nie zapłacił i odjechał – rozpoznajesz tego mężczyznę?