Olsztyn. Ważne zmiany w komunikacji miejskiej od 1 lutego! Sprawdź szczegóły

i

Autor: Unsplash - Abraham Garcia Olsztyn. Ważne zmiany w komunikacji miejskiej od 1 lutego! Sprawdź szczegóły

Olsztyn. Ważne zmiany w komunikacji miejskiej od 1 lutego! Sprawdź szczegóły

2022-01-27 13:36

Korzystasz z olsztyńskiej komunikacji miejskiej? Zarząd Dróg Zieleni i Transportu w Olsztynie opublikował ważny komunikat dotyczący zmian w rozkładzie, które obowiązywać będą od 1 lutego. Szczegóły znajdziesz w materiale poniżej.

Od 1 lutego 2022 r. trasy linii 108 i 112 zostają wydłużone do krańca DWORZEC GŁÓWNY. Autobusy na tych liniach po wjeździe do miasta nie będą skręcać z ul. Jagiellońskiej w ul. Poprzeczną, tylko pojadą trasą: ul. Jagiellońska – ul. Limanowskiego – ul. Partyzantów – DWORZEC GŁÓWNY. Autobusy będą zatrzymywać się na nowej trasie na przystankach: Wrocławska, Szewczenki, Limanowskiego i na przystankach krańcowych Dworzec Główny. Przystanki Cmentarz Poprzeczna na ul. Cichej oraz Reymonta na ul. Reymonta przestają być obsługiwane przez te linie.

Zostaje również ograniczone kursowanie linii 131. W dni robocze nie będzie realizowany kurs o godzinie 13:18 oraz w soboty nie będzie realizowany kurs o godzinie 13:17 na trasie Dworzec Główny - Indykpol (autobusy jadące na trasie Panasa - Indykpol odjeżdżają bez zmian z przystanku Dworzec Główny).

Szczegółowe informacje o zmianach w funkcjonowaniu olsztyńskiej komunikacji miejskiej oraz aktualny rozkład jazdy znajdziesz na stronie Zarządu Dróg Zieleni i Transportu.

Sedno Sprawy - Artur Dziambor

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl