Kontrola autokarów

i

Autor: policja.pl W ramach działań „Bezpieczne wakacje 2021” rusza punkt kontroli autokarów

Olsztyn i „Bezpieczne wakacje 2021”. Będą kontrole autokarów i kierowców [AUDIO]

2021-06-23 14:07

Rusza akcja „ Bezpieczne wakacje 2021”. Olsztyńscy policjanci szykują się do wzmożonych działań na rzecz wypoczywających, głównie dzieci i młodzieży. Podobnie, jak w ubiegłych latach, działać będzie punkt kontroli autokarów.

Najpopularniejsze oszustwa sprzedawców samochodów | ESKA XD - Prosto z salonu #25

W ramach działań „Bezpieczne wakacje 2021” rusza punkt kontroli autokarów. Ten rok różni się od lat poprzednich tym, że kontrole nie będą przeprowadzane w miejscu wyznaczonym lecz będzie to tzw. mobilny punkt kontroli autokarów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Olsztyna i powiatu olsztyńskiego informujemy, że podobnie jak w latach ubiegłych w ramach działań „Bezpieczne wakacje 2021” rusza punkt kontroli autokarów. Ten rok różni się od lat poprzednich tym, że kontrole nie będą przeprowadzane w miejscu wyznaczonym lecz będzie to tzw. MOBILNY PUNKT KONTROLI AUTOKARÓW. Policjanci oraz funkcjonariusze Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Olsztynie wszystkich zainteresowanych skontrolowaniem autobusu przed wyjazdem zapraszają do kontaktu najlepiej kilka dni wcześniej – mówi Rafał Prokopczyk z KMP w Olsztynie.

Posłuchaj: o mobilnym punkcie kontroli autokarów mówi Rafał Prokopczyk z KMP w Olsztynie
Sonda
Czy niedziele handlowe powinny wrócić?

Korzystając z wakacyjnych przyjemności, warto pamiętać o zasadach bezpiecznego wypoczynku, by powrót z wakacji był równie radosny, jak ich początek. W sytuacji zagrożenia należy pamiętać i niezwłocznie wybrać numer alarmowy 112. akcja „ Bezpieczne wakacje 2021” potrwa do końca sierpnia.

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy