Iława. Zostawił portfel na dachu auta i odjechał. Sześć tysięcy złotych rozsypało się na drodze!

i

Autor: KPP Iława Iława. Zostawił portfel na dachu auta i odjechał. Sześć tysięcy złotych rozsypało się na drodze!

Zostawił portfel na dachu auta. SZEŚĆ TYSIĘCY rozsypało się na drodze! Świadkowie zaczęli je zbierać [WIDEO]

2021-06-23 11:49

Sześć tysięcy leżało na środku jezdni w Suszu. Pieniądze wyleciały z portfela, który mężczyzna położył na dachu swojego auta i odjechał. Gdyby nie życzliwi świadkowie zdarzenia, mieszkaniec Susza gotówki mógłby już nie odzyskać. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery miejskie monitoringu. Wideo znajdziecie w materiale poniżej.

O ogromnym szczęściu może mówić pewien mieszkaniec Susza, który dzięki reakcji życzliwych osób uniknął przykrej niespodzianki. Mężczyzna przez chwilę nieuwagi zgubił na jednej z ulic miasta 6 tysięcy złotych.

- Z relacji świadków wynikało, że mieszkaniec Susza wsiadając do samochodu położył swój portfel na dachu pojazdu, zajął się czymś innym i po chwili zapomniał, co zrobił z portfelem, wsiadł do auta i ruszył. Kiedy jechał ulicą z dachu samochodu spadł portfel, a z niego wypadły banknoty. Świadkowie tego zdarzenia zatrzymali swoje auta i wspólnie pozbierali pieniądze oraz portfel z dokumentami. Pomógł im w tym pracownik Zakładu Usług Komunalnych w Suszu, który zebrane banknoty przekazał policjantom - informuje asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowa iławskiej policji.

Dzięki zaangażowaniu wielu osób cała gotówka wróciła do właściciela.

Zostawił portfel na dachu auta. Sześć tysięcy rozsypało się na drodze!

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Tych rzeczy NIE WOLNO robić w samochodzie podczas upałów. Grozi za nie nawet mandat!