podróże

Nowy kierunek z lotniska w Szymanach. Zimą polecimy nad Ocean Indyjski. Sprzedaż wczasów już ruszyła!

2024-04-08 11:43

Takiej nowości z pewnością nikt się nie spodziewał. Port Lotniczy Olsztyn-Mazury ogłosił nowy egzotyczny kierunek, który będzie dostępny zimą 2024/25. Na zimowe wczasy polecimy do malowniczo położonej Kenii. Biuro podróży Itaka rozpoczęło już sprzedaż wycieczek. Szczegóły poniżej.

W sezonie zimowym 2024/25 polecimy do Kenii. Nowy kierunek z lotniska w Szymanach

Największy polski touroperator Itaka postanowił rozszerzyć ofertę wakacyjnych kierunków z wylotem z Lotniska Olsztyn-Mazury, uruchamiając sprzedaż wczasów w Kenii na sezon zimowy 2024/2025. Połączenie wystartuje 26 grudnia 2024 roku i będzie realizowane do połowy marca w czwartki, z międzylądowaniem technicznym w Hurghadzie. Na turystów będą czekały sprawdzone hotele 4- i 5 – gwiazdkowe w pierwszej linii brzegowej.

Położona w Afryce Wschodniej Kenia to idealne miejsce na egzotyczne wakacje. Rajskie, białe plaże rozciągające się wzdłuż Oceanu Indyjskiego, piękna rafa koralowa i wspaniałe krajobrazy sawanny zachwycą każdego. Miłośnicy natury docenią fantastyczne safari oraz możliwość spotkania oko w oko z "Wielką Piątką" afrykańskich zwierząt.

– Kenia, pierwszy zimowy czarter w ofercie Itaki i Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury, to bardzo ciekawa propozycja, która zainteresuje z pewnością mieszkańców naszego regionu – Warmii i Mazur, a także Podlasia, ale również osoby z województwa kujawsko-pomorskiego, które w zeszłym sezonie letnim, często wybierały nasze lotnisko, jako początek swoich wakacyjnych podróży. Cieszymy się, że współpraca z naszym kluczowym partnerem Itaką sukcesywnie się rozwija, czego owocem jest coraz większy katalog pożądanych, urlopowych destynacji z wylotem bezpośrednio z warmińsko- mazurskiego lotniska – mówi Wiktor Wójcik, Prezes Zarządu Warmia i Mazury Sp. z o.o., operatora Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury w Szymanach.

Zimowy wypoczynek w Kenii z wylotem Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury można już rezerwować na stronie internetowej www.itaka.pl oraz w Salonach Firmowych Itaka, a także w wybranych biurach podróży.

W tegorocznym sezonie letnim Itaka oferuje pasażerom Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury dwa wakacyjne kierunki – Turcję i Albanię. Loty na obu trasach rozpoczną się już w czerwcu, a wczasy w atrakcyjnych cenach są już dostępne w sprzedaży.

Eska Summer City Olsztyn! Odwiedziliśmy Port Lotniczy Olsztyn-Mazury