Turystyka

Najlepsze campingi w warmińsko-mazurskim. Tu warto przyjechać na wakacje! [LISTA]

2024-06-21 15:05

Warmia i Mazury to region słynący przede wszystkim z przepięknych jezior. Nic więc dziwnego, że co roku w wakacje przyciąga tłumy turystów. By w pełni skorzystać z uroków natury i oderwać się od codzienności, zamiast hotelu warto wybrać camping. Zestawienie najlepszych campingów w województwie warmińsko-mazurskim znajdziesz poniżej.

Campingi cieszą się popularnością nie od dziś. To idealne miejsce zarówno dla miłośników aktywnego wypoczynku, jak również dla tych, którzy pragną oderwać się od codzienności i odpocząć na łonie natury. To też świetna opcja dla osób chcących nieco zaoszczędzić na wakacjach. Za noc spędzoną na campingu zapłacimy znacznie mniej niż za pokój w hotelu. Ceny wahają się od 20 do 30 złotych za dobę.

Najlepsze campingi w warmińsko-mazurskim. Tu warto przyjechać na wakacje!

Doskonałe warunki do campingowych przygód oferuje, otoczona jeziorami i lasami, Warmia i Mazury. Można tu znaleźć campingi położone bezpośrednio nad brzegiem jeziora, dzięki czemu turyści mają zapewniony łatwy dostęp do wodnych atrakcji, takich jak pływanie, żeglowanie czy wędkowanie.

Zatem, gdzie na camping w województwie warmińsko-mazurskim? Zestawienie najlepszych campingów przygotowaliśmy na podstawie wyników konkursu "Mister Camping 2022" organizowanego przez Polską Federację Campingu i Caravaningu przy współpracy z Departamentem Turystyki Ministerstwa Rozwoju i Technologii oraz Polską Organizacją Turystyczną.

Listę najlepszych campingów na Warmii i Mazurach znajdziesz w galerii poniżej.

Hity Lata 2023 - te piosenki będą królować w te wakacje!