Letnia wyprzedaż w Zarze przyciągnie tłumy klientów. Kiedy startuje w sklepie stacjonarnym i internetowym?

i

Autor: Wikimedia Commons/ Mw12310

biznes

Letnia wyprzedaż w Zarze przyciągnie tłumy klientów. Kiedy startuje w sklepie stacjonarnym i internetowym?

2024-06-12 6:50

W czerwcu swoje święto mają miłośnicy zakupów. Wszystko za sprawą rozpoczynających się właśnie w tym miesiącu letnich wyprzedaży w największych odzieżowych sieciówkach. Kiedy startuje wyprzedaż w sklepie Zara? Ogromne rabaty czekać będą na klientów nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale także sklepie internetowym. Szczegóły poniżej.

Lato to czas, kiedy większość z nas marzy o wakacjach i relaksie na plaży. To także okres, który przynosi ze sobą jedne z największych wyprzedaży w roku. Letnie wyprzedaże to idealny moment, aby zaopatrzyć się w nowe ubrania, akcesoria i sprzęty po znacznie niższych cenach. Jednym ze sklepów, w których można spodziewać się największych tłumów w czasie wyprzedaży, będzie z pewnością Zara. Walki o ostatnie rozmiary najlepszych ubrań należy spodziewać się jednak nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale także w sklepie internetowym.

Wyprzedaże Zara 2024. Kiedy startuje letnia wyprzedaż w Zara w sklepie internetowym i stacjonarnym?

Letnie wyprzedaże w Zara wystartują pod koniec czerwca 2024. Pierwsze ogromne rabaty pojawią się w środę 26 czerwca w aplikacji mobilnej, gdzie wyprzedaż ruszy o godzinie 20.00. Natomiast o 22.00 klienci zyskają dostęp do wyprzedaży również na stronie internetowej Zara. Wyprzedaż w sklepach stacjonarnych Zara rozpocznie się kolejnego dnia – w czwartek 27 czerwca.

Zara to hiszpańska sieć odzieżowa z modnymi ubraniami, obuwiem i akcesoriami własnej marki. Jest jedną z największych międzynarodowych firm odzieżowych. Należy do grupy Inditex, jednej z największych grup dystrybucji na świecie.

QUIZ PRL. Zakupy w PRL. Wyzwanie dla łowców okazji i kolejkowiczów!

Pytanie 1 z 15
W PRL papier toaletowy można było wymienić za makulaturę. Ile kilogramów makulatury można było wymienić na jedną rolkę papieru?
QUIZ PRL. Zakupy w Polsce Ludowej
Wersow już tak nie wygląda. Internauci porównują ją do Dody