Kortowiada

Kortowiada 2024. Drugi dzień koncertów na plaży przyciągnął tłumy. Zobacz zdjęcia!

2024-05-25 6:58

Kortowiada trwa w najlepsze. W piątek (24 maja) na Plaży Kortowskiej odbywają się koncerty znanych artystów. Liczne wydarzenia, w których mogą wziąć udział uczestnicy imprezy przyciągnął tłumy. Do Olsztyna przyjechali także miłośnicy dobrej zabawy z innych miast. Zobaczcie w galerii, jak bawili się drugiego dnia juwenaliów.

Kortowiada 2024. Drugi dzień koncertów przyciągnął tłumy

Pierwsze kortowiadowe wydarzenia odbyły się już w środę, 22 maja, ale to czwartkowa Parada Wydziałów oficjalnie rozpoczęła olsztyńskie juwenalia, które potrwają do soboty, 25 maja. W piątek na Kortowie bawiły się tysiące uczestników imprezy. Nie tylko na Plaży Kortowskiej, gdzie odbywają się koncerty, ale także w innych miejscach. Uczestnicy mieli okazję wziąć udział również w wielu innych wydarzeniach, takich jak turnieje sportowe, kino pod chmurką czy Silent Party.

W piątek na Plaży Kortowskiej, podobnie jak dzień wcześniej, odbywają się koncerty znanych artystów. Jako pierwszy na scenie zaprezentował się Lordofon, następnie kolejno: Rubens, Kwiat Jabłoni, Wilki, Kizo z gościnnym udziałem Bletki, a na koniec zaplanowano występ Nocnego Kochanka. Zdjęcia z tego dnia możecie zobaczyć w naszej galerii.

Co będzie się działo ostatniego dnia juwenaliów?

Sobotnie wydarzenia rozpoczną się od Kortowiak Drift Taxi, które odbędzie się na parkingu przy Centrum Konferencyjnym. Godzinę później oglądać będzie można Bój Wydziałów, a o godz. 13:00 będzie można wziąć udział w Festiwalu Gier Planszowych. O godz. 15:00 z kolei przewidziano Turniej flanek sportowych, a o 18:00 kino plenerowe.

Nie zabraknie także wyczekiwanych występów gwiazd. Ostatniego dnia Kortowiady uczestnicy będą bawić się na koncertach: Kayah, Darii ze Śląska, Vito Bambino, Artura Rojka czy braci Kacperczyk. Święto studentów zakończy PRO8L3M. Silent Party z kolei rozpocznie się o godz. 21:30.

Kortowiada 2024.Drugi dzień koncertów na plaży przyciągnął tłumy