Znamy termin Kortowiady

i

Autor: RUSS UWM Znamy termin Kortowiady2021

Kortowiada 2021. Wiemy, kiedy odbędzie się to wydarzenie i w jakiej formie [AUDIO]

2021-05-13 23:02

Kortowiada 2021 odbędzie się. Nie będą to juwenalia w tradycyjnej formie, podczas których tłumy bawiły się koncertach na Górce Kortowskiej. Tym razem będzie to wydarzenie online. Studenci zapowiadają świetną zabawę, zbyt wielu szczegółów wydarzenia jednak jeszcze nie ujawniają. Wiadomo, że Kortowiada obędzie się na początku czerwca.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 07.05.2021

To będzie Kortowiada inna niż wszystkie. Studenci UWM już 05.czerwca zapraszają na najlepsze juwenalia w wydaniu na miarę czasów i możliwości.

Już 5 czerwca bądźcie z nami podczas wyjątkowej edycji Kortowiady! Przeniesiemy Was do najpiękniejszego kampusu akademickiego. Wyruszmy w niezwykłą wirtualną podróż po Kortowie -mówi rzecznik RUSS UWM Kuba Stefaniak - Kortowiada to wydarzenie, podczas którego łączymy wieloletnią tradycję z nowoczesnością i innowacją. Nie możemy pozwolić, żeby na naszym kampusie nie wybrzmiały słowa hymnu, które wszyscy doskonale znamy i kochamy! Co nas czeka? Mnóstwo konkursów, specjalna, letnia edycja koszulek oraz gadżetów, a przede wszystkim – mnóstwo świetniej zabawy, na miarę najlepszych juwenaliów w Polsce!

Posłuchaj: rzecznik RUSS UWM Kuba Stefaniak zapowiada Kortowiadę 2021
Sonda
Czy wygrywamy z koronawirusem?

Studenci jeszcze nie ujawniają gwiazdy wydarzenia, ale gwarantujemy Wam, że słuchacze Eski dowiedzą się pierwsi, jacy artyści zagrają 05.czerwca z Kortowa. Najlepsze juwenalia poleca Radio Eska!

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy