Koło Gospodyń Wiejskich nagrało hitowy challenge! Ta wersja robi wrażenie [WIDEO]

2020-07-07 8:40 agada
Koło Gospodyń Wiejskich w Durągu nagrało #GaszynChallenge
Autor: YouTube: Koło Gospodyń Wiejskich Durąg Koło Gospodyń Wiejskich w Durągu nagrało #GaszynChallenge

Takiego Gaszyn Challenge jeszcze nie było. Koło Gospodyń Wiejskich w Durągu nagrało klip inny niż wszystkie. Ludowe stroje, sielskie klimaty niczym z "U Pana Boga za piecem"... Zobaczcie nagranie na ESKA Olsztyn!

Gaszyn Challenge w wykonaniu Koła Gospodyń Wiejskich w Durągu

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Durągu (powiat ostródzki) postanowiły przyjąć wyzwanie #GaszynChallenge i nagrać oryginalny klip, w którym robią sto przysiadów dla chorej Oliwii z Lichtajn. I choć w sieci krążą już miliony nagrań z owym wyzwaniem, tym razem jest to zupełnie coś nowego. Kobiety działające w kole gospodyń nie tylko zrobiły przysiady, ale też stworzyły krótki filmik z fabułą. Za realizację filmu odpowiadają: Łukasz Kalinowski, Pixeldance.pl. Efekty są powalające.

Na czym polega Gaszyn Challenge?

Gaszyn Challenge to charytatywna akcja, którą zapoczątkował strażak z OSP z Gaszyna, druh Marcin Topór. Na efekty długo nie musiał czekać. Akcja zaczęła lawinowo angażować kolejne jednostki straży pożarnej, a potem również inne instytucje z całej Polski. Początkowo osoby biorące udział w wyzwaniu musiały robić po dziesięć pompek, nominując przy tym kolejne trzy osoby oraz wpłacić datek na pomoc choremu Wojtusiowi z Galewic.

Zobacz też: Perła Mazur odzyska dawny blask. Kolejny zabytek może zostać uratowany [ZDJĘCIA]

Gaszyn Challenge stało się tak popularne, że zaczęło przybierać coraz to nowsze formy. Pompujemy już nie tylko dla Wojtusia, ale robimy też przysiady dla innych dzieciaków. Przykładem jest chociażby najnowsze nagranie Koła Gospodyń Wiejskich w Durągu, które zrobiły sto przysiadów dla chorej siedmioletniej Oliwii.

Link do zbiórki pieniędzy dla chorej Oliwki znajdziesz >>TUTAJ<<

Magiczny widok na niebie w lesie Nadleśnictwa Elbląg

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.