Karol Okrasa gotował w środku warmińskiego lasu. Kiedy emisja programu? [ZDJĘCIA]

2020-06-30 11:05 agada

Nie zawsze dym w lesie oznacza pożar. Tym razem chmurom dymu towarzyszył przyjemny zapach... jedzenia. Okazało się, że w lesie Nadleśnictwa Stare Jabłonki nagrywany jest program Karola Okrasy. Zobaczcie fotorelację na olsztyn.eska.pl.

Okrasa łamie przepisy na Warmii. Nadleśnictwo Stare Jabłonki niebawem na antenie TVP

Karol Okrasa, wraz z telewizyjną ekipą, odwiedził warmińskie tereny. A dokładnie Stare Jabłonki, w których nagrywał kolejny odcinek swojego kulinarnego programu "Okrasa łamie przepisy".

- Niewątpliwą atrakcją naszych starojabłoneckich lasów jest Sosna Taborska. A jeśli między sosnami stanie jeszcze perfekcyjny kucharz, autor i prezenter telewizyjnych programów o tematyce kulinarnej? Mamy 100% gwarancję łamania przepisów i kolejnych kulinarnych granic przez Karola Okrasę. I to wszystko w urokliwej scenerii mazurskich lasów. Mało tego. Na planie kolejnego odcinka "Okrasa łamie przepisy" Karol gościł Dariusza Strucińskiego, szefa kuchni Hotelu Anders w Starych Jabłonkach. - relacjonują leśnicy.

Co wyszło ze spotkania dwóch nietuzinkowych kulinarnych osobistości? Jednego bądźcie pewni - połączenie pasji ze smakiem. Ale o tym w szczegółach dowiecie się niebawem podczas emisji kolejnego odcinka na antenie TVP1.

Gigantyczna ulewa w Warszawie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.