Wydarzenia

Kortowiadowy Mecz o Puchar Marszałka. Studenci zmierzyli się z pracownikami UWM [ZDJĘCIA]

2024-05-23 10:11

W środę (22 maja) odbyły się pierwsze wydarzenia związane z Kortowiadą. Jednym z nich był I Kortowiadowy Mecz o Puchar Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Zagrały drużyny składające się ze studentów oraz pracowników uczelni. Zdjęcia z tej imprezy można zobaczyć w naszej galerii.

W hali sportowej UWM w środowe popołudnie zaplanowany został I Kortowiadowy Mecz o Puchar Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Zmierzyły się w nim drużyny złożone ze studentów i pracowników. W imprezie wziął udział marszałek Marcin Kuchciński.

- Drodzy studenci! Muszę się Wam do czegoś przyznać! W waszym dzisiejszym I Kortowiadowym Meczu o Puchar Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego z pracownikami Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie miałem swoich faworytów. Kumple pozostają kumplami - szczególnie gdy na jaw wyjdzie, że graliśmy w jednej drużynie ładnych parę lat razem! Najważniejsza jest jednak dobra zabawa i wiem, że tej nie zabrakło Wam ani dziś, ani nie zabraknie przez najbliższy weekend – napisał w mediach społecznościowych Marcin Kuchciński.

Zdjęcia z tego wydarzenia możecie zobaczyć w naszej galerii poniżej.

Kortowiada 2023. Kolorowa Parada Wydziałów przeszła ulicami Olsztyna