Gastronomia

Gdzie w Olsztynie można zjeść najlepszego burgera? Te lokale warto odwiedzić!

2023-11-02 15:52

Każdy z nas ma czasami ochotę na zjedzenie czegoś pysznego. Przygotowanie prawdziwego burgera może być czasochłonne, dlatego wiele osób, zamiast własnoręcznie przygotować ten przysmak, woli pójść do restauracji. Do którego z lokali w Olsztynie warto się wybrać, by zjeść smacznego burgera? Internauci wskazali najlepsze restauracje.

Każdy z nas ma czasami ochotę zjeść coś innego niż tradycyjnego schabowego czy mielonego. W stolicy Warmii i Mazur nie brakuje restauracji, w których można zjeść pyszny obiad. Wiele z nich posiada w menu amerykańskie przysmaki takie jak burgery. Niektórzy smakosze rezygnują z wizyty w barach szybkiej obsługi i szukają najlepszych restauracji z burgerami.

Gdzie są najlepsze burgery w Olsztynie? Mieszkańcy wskazali restauracje

Gdzie w Olsztynie można zjeść najlepszego burgera? Zapytaliśmy o to mieszkańców miasta na naszym fanpage’u Eska Olsztyn News.

"Dąbrowszczaków były najlepsze, jadłam tam 20 lat temu", "Tylko i wyłącznie Steakownia", "To rzecz gustu. Dobre burgery są tam, gdzie każdemu smakują", "Krova grill&pub polecam!" - brzmią niektóre komentarze.

Które restauracje z burgerami internauci wymieniali najczęściej? Odpowiedź znajdziecie w naszym zestawieniu poniżej.

Najlepszy burger w Europie? Test Super Expressu