gastronomia

Gdzie w Olsztynie można zjeść najlepszy obiad? Do tych restauracji warto zajrzeć!

2024-05-21 18:59

Codzienne przygotowywanie obiadów, zwłaszcza kiedy mamy sporo innych obowiązków na głowie, może dawać się we znaki. By nieco ułatwić sobie życie, warto od czasu do czasu wybrać się do restauracji. Zatem, gdzie w Olsztynie można zjeść najsmaczniejszy obiad? Ranking restauracji przygotowaliśmy na podstawie opinii mieszkańców.

Olsztyn, poza uroczym położeniem nad jeziorami i ciekawą historią, do zaoferowania ma również bogatą mapę kulinarną. W stolicy Warmii i Mazur nie brakuje dobrych restauracji, które sprostają gustom nawet tych najbardziej wybrednych. Jeżeli poszukujesz wyjątkowego miejsca na smaczny obiad, to ranking po najlepszych restauracjach w Olsztynie jest dla ciebie.

Gdzie w Olsztynie można zjeść najlepszy obiad? Te restauracje polecają mieszkańcy

Zatem gdzie w Olsztynie zjeść najlepszy obiad? Kto wie lepiej, jak nie sami mieszkańcy. Postanowiliśmy zapytać ich o to na naszym fanpage’u Eska Olsztyn News.

"Cudne Manowce, mi się już znudziły, ale jedzenie smaczne Gęś i zając - bardzo smacznie", "A to zależy, jaki ma być to obiad, dobrze karmią w "Na rogu czasu", do tego lokal przyjemny, na poziomie, miło spędzony czas we dwoje lub z rodziną. Polecam", "Karczma nad Łyną goloneczka petarda!" – czytamy w komentarzach.

Jakie restauracje wymieniano najczęściej? Zestawienie znajdziesz w galerii poniżej.

Burger Drwala w wersji FIT. Jak zrobić go w domu? | ESKA XD - Fit vlog #62