Galerie znów otwarte! Od soboty można ruszyć na zakupy [AUDIO]

2020-11-27 9:28

Od soboty galerie znów będą otwarte. Mają działać w najwyższym reżimie sanitarnym, umożliwiając kupującym bezpieczne zakupy, a sprzedawcom – ocalenie biznesów. W Olsztynie już od soboty odwiedzicie zarówno Galerię Warmińską, jak i Aurę Centrum Olsztyna. Miejsca są w pełni przygotowane na bezpieczne przyjęcie gości.

Pierwsze nagrane narodziny myszojelenia

Na trzy tygodnie centra handlowe musiały znacznie ograniczyć swoją działalność. Otwarte pozostały jedynie sklepy oraz punkty usługowe z artykułami spożywczymi, kosmetycznymi, toaletowymi, środkami czystości, apteki i punkty apteczne, z artykułami dla zwierząt, gazetami i książkami oraz wybrane restauracje serwujące dania na wynos lub w dowozie.

Zobacz też: Ełk. Nowa galeria handlowa otwarta. W jakich sklepach zrobimy zakupy? [ZDJĘCIA]

Od soboty ponownie otwierają się pozostałe sklepy w centrach handlowych. Butiki już są gotowe na bezpieczne przyjęcie gości. Galeria Warmińska przygotowując się do ponownego otwarcia obiektu, otrzymała certyfikat bezpieczeństwa międzynarodowej organizacji SAFE Shopping Centers. COVID-19 Compliant potwierdza dostosowanie obiektu do panujących norm sanitarnych oraz najwyższych światowych standardów bezpieczeństwa w centrach handlowych w czasie pandemii.

Bezpieczeństwo naszych klientów, najemców, dostawców oraz pracowników stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego też wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, postanowiliśmy wprowadzając szereg udogodnień, potwierdzić gotowość naszej galerii do ponownego otwarcia w ścisłym rygorze sanitarnym - mówi Regional Marketing Manager Galerii Warmińskiej i Aury Centrum Olsztyna Natalia Tur.

W galerii od początku pandemii są prowadzone kompleksowe czynności zapewniające bezpieczeństwo na terenie obiektu. Przy wszystkich wejściach, strefie gastronomicznej oraz toaletach zostały umieszczone stacje z dozownikami z płynem do dezynfekcji. Utrzymane jest też wzmożone sprzątanie i dezynfekcja wszystkich stref, a w szczególności tych o największym natężeniu. Obiekt jest regularnie wietrzony a toalety ozonowane.

Posłuchaj: od soboty galerie w Olsztynie bezpiecznie otwarte, mówi Natalia Tur kierownik marketimgu Galerii Warmińskiej i Aury Centrum Olsztyna

W Galerii Warmińskiej trwa kampania pod hasłem #BezpieczeństwowCentrum, która ma na celu informowanie klientów o panujących zasadach podczas zakupów oraz wspólną troskę o bezpieczeństwo. Na pasażach zostały umieszczone specjalne komunikaty oraz infografiki przypominające m.in. o zachowaniu dystansu społecznego, zakrywaniu ust i nosa czy dezynfekcji.

Uwielbiasz fast foody? Przekonajmy się! Dopasuj ich nazwy do zdjęcia [QUIZ]

Pytanie 1 z 15
Fast food z obrazka to:
Uwielbiasz fast foody? Przekonajmy się! Dopasuj ich nazwy do zdjęcia

Zarząd centrum stale monitoruje sytuację epidemiologiczną w kraju, pozostając w kontakcie ze służbami sanitarnymi, tak by zapewnić bezpieczeństwo odwiedzającym i móc szybko reagować wprowadzając odpowiednie wytyczne. Otrzymany przez Galerię Warmińską Certyfikat Zgodności COVID-19 jest potwierdzeniem stosowanych w tym miejscu międzynarodowych standardów pracy w nowych warunkach, oraz przygotowania obiektu na najwyższym poziomie do ponownego otwarcia - mówi Regional Marketing Manager Galerii Warmińskiej i Aury Centrum Olsztyna Natalia Tur.

Wznowienie handlu w najbliższy weekend łączy się z międzynarodowym świętem zakupów „Black Friday” z rabatami nawet do 70%. Do końca roku w Warmińskiej Aurze trwają też „Sezamowe Urodziny”.

Nieczynne pozostaną kina, a lokale gastronomiczne na terenie centrum mogą realizować tylko usługi polegające na przygotowywaniu i podawaniu posiłków na wynos oraz w dowozie.

Więcej czytaj także tu: Od soboty 28 listopada galerie handlowe są otwarte, ale nie wszystko w środku [ZASADY]