Olsztyńskie cheerleaderki odniosły wielki sukces w krajowych mistrzostwach [WIDEO, AUDIO]

2020-11-25 21:04

Zakończyły się XXIII Krajowe Mistrzostwa Cheerleaders PSCH Kielce 2020. Zawodniczki z olsztyńskiego klubu Soltare zgarnęły 8 medali, a połowa z nich to złoto. Cheerleaderki udowodniły, że nawet w tych niebywale trudnych dla sportu czasach, potrafią sięgać po laury i że nie mają sobie równych.

Olsztyńskie cheerleaderki odniosły wielki sukces w krajowych mistrzostwach

Olsztyńskie cheerleaderki Soltare zdobyły 8 medali w XXIII Krajowych Mistrzostwach Cheerleaders Kielce 2020. połowa z nich to najwyższe wyróżnienia. Po złoto sięgnęły zarówno grupy juniorskie, jak i seniorskie.

- Zdobyłyśmy Mistrzostwo Polski Soltare Team w kat. Cheer All girl junior Level 4, Mistrzostwo Polski Soltare Junior White w kat. Group stunt cheer all girl junior Level 5, Mistrzostwo Polski Soltare Cheer Senior w kat. Cheer All girl Senior Level 5 oraz Mistrzostwo Polski Solstare w kat. Pom Dance Premier SENIOR II 29+ - wymienia trenerka Natalia Wasiak.

Posłuchaj: trenerki o sukcesie Olsztyńskiej Szkoły Cheerleaders SOLTARE

Czy jesteś gotowy na ślub? Sprawdź, czy znasz weselne przesądy

Pytanie 1 z 15
Panna Młoda powinna mieć na sobie:

Same mistrzostwa miały w tym roku wyjątkową, niespotykaną dotąd formułę. Na zmiany wpłynęła sytuacja pandemiczna.

- Trzy tygodnie przed planowanym terminem mistrzostw Polski+ okazało się, że w tym roku będą odbywały się w innej formule. W formule on line. Każdy ze zgłoszonych zespołów musiał przygotować nieprzerywany film z układem, komisja zebrała się w kieleckim Teatrze Tańca i oceniła choreografie - mówi trenerka Patrycja Wieczorek.

Olsztyńska Szkoła Cheerleaders SOLTARE liczy 200 podopiecznych w różnym wieku: od kilkulatków po grupy seniorskie, specjalizują się w różnych technikach cheerleadingu, zarówno sportowych, jak i tanecznych.

Olsztyńskim mistrzyniom gratulujemy!!!!