Otwarcie galerii handlowych. Kolejek przed wejściem do sklepów nie brakuje [ZDJĘCIA]

2020-11-28 15:25

Na trzy tygodnie centra handlowe musiały znacznie ograniczyć swoją działalność. Dziś znów otworzyły się w pełnym zakresie. Działają w najwyższym reżimie sanitarnym. To ma umożliwić kupującym bezpieczne zakupy, a sprzedawcom – ocalenie biznesów. W Olsztynie już odwiedzicie zarówno Galerię Warmińską, jak i Aurę Centrum Olsztyna. Od rana chętnych na zakupy nie brakuje!

Olsztyńskie cheerleaderki odniosły wielki sukces w krajowych mistrzostwach

Galeria Warmińska, przygotowując się do ponownego otwarcia obiektu, otrzymała certyfikat bezpieczeństwa międzynarodowej organizacji SAFE Shopping Centers. COVID-19 Compliant potwierdza dostosowanie obiektu do panujących norm sanitarnych oraz najwyższych światowych standardów bezpieczeństwa w centrach handlowych w czasie pandemii.

W galerii od początku pandemii są prowadzone kompleksowe czynności zapewniające bezpieczeństwo na terenie obiektu. Przy wszystkich wejściach, strefie gastronomicznej oraz toaletach zostały umieszczone stacje z dozownikami z płynem do dezynfekcji. Utrzymane jest też wzmożone sprzątanie i dezynfekcja wszystkich stref, a w szczególności tych o największym natężeniu. Obiekt jest regularnie wietrzony a toalety ozonowane.

Czy rozpoznasz rasy psów? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 17
Co to za rasa?
Co to za rasa?

W Galerii Warmińskiej trwa kampania pod hasłem #BezpieczeństwowCentrum, która ma na celu informowanie klientów o panujących zasadach podczas zakupów oraz wspólną troskę o bezpieczeństwo. Na pasażach zostały umieszczone specjalne komunikaty oraz infografiki przypominające m.in. o zachowaniu dystansu społecznego, zakrywaniu ust i nosa czy dezynfekcji.

Wznowienie handlu w ten weekend łączy się z międzynarodowym świętem zakupów „Black Friday”. Rabaty sięgają nawet 70%! Przypominamy również o trwających do końca roku w Warmińskiej Aurze „Sezamowych Urodzinach”.

Nieczynne pozostaną kina, a lokale gastronomiczne na terenie centrum mogą realizować tylko usługi polegające na przygotowywaniu i podawaniu posiłków na wynos oraz w dowozie.