Feel zagra na Dniach i Nocach Szczytna. Sprawdź pełny program wydarzenia!

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS

Wydarzenia

Feel zagra na Dniach i Nocach Szczytna. Sprawdź pełny program wydarzenia!

2024-06-17 7:20

Lato to najlepszy czas na organizowanie dużych imprez. Niemal w każdej miejscowości na Warmii i Mazurach będzie można świętować dni danego miasta. Już w lipcu odbędą się Dni Szczytna, podczas których chętni będą mogli zobaczyć występy znanych gwiazd. W tym roku publiczność będzie się bawić m.in. przy dźwiękach Feel. Poniżej pełny program imprezy.

Dni i Noce Szczytna 2024. Kiedy odbędzie się impreza? Co w programie?

W tym roku, podobnie jak w poprzednich, Dni i Noce Szczytna potrwają trzy dni. Rozpoczną się 19 lipca, a zakończą 21 lipca. Jak co roku to trzydniowe święto oznacza moc atrakcji nie tylko muzycznych, ale również sportowych, kulturalnych i rodzinnych. Tradycyjnie już, nie zabraknie atrakcji dla całych rodzin. Organizatorzy przewidzieli występy artystyczne dzieci i młodzieży, Jarmark Jurandowy, pojawią się również: wioska rycerska oraz stragany z pamiątkami i swojskim jadłem.

Kto wystąpi na Dniach i Nocach Szczytna?

W piątek, 19 lipca na plaży miejskiej odbędzie się dyskoteka, podczas której będzie można tańczyć przy muzyce przygotowanej przez DJ-ów. Jednak wiele osób czeka na występy artystyczne gwiazd muzyki rozrywkowej, które rozpoczną się w sobotę, a zakończą w niedzielę. W tym roku uczestnicy będą mogli zobaczyć koncerty zespołów: IRA, Feel, Elektryczne Gitary i Remode.

Feel to pochodząca z Katowic grupa wykonująca pop, którego wokalistą jest charyzmatyczny Piotr Kupicha. Zespół może pochwalić się wieloma nagrodami, w tym Fryderyki, Telekamery oraz Superjedynki. Najbardziej znane przeboje to „Jak anioła głos”, „A gdy jest już ciemno”, „No pokaż na co cię stać” oraz „A kiedy przy mnie śpisz”. Przed Feel zagra niemiecki band Remode, wykonujący covery Depeche Mode. Oba zespoły zagrają w sobotę, 20 lipca, na Placu Juranda.

Niedziela upłynie pod znakiem polskich grup. Jako pierwsi na scenie na Placu Juranda zaprezentują się Elektryczne Gitary. To warszawska grupa, której głównym założeniem jest wykonywanie piosenki autorskiej w oprawie rockowej. Autorem większości repertuaru jest Kuba Sienkiewicz. Ich hity to: „To już jest koniec”, „Ona jest pedałem”, „Noś długie włosy” i „Wytrąciłaś”.

Następnie na scenie wystąpi IRA to rockowy zespół z Radomia, który powstał w 1987 r. Grupa wylansowała takie hity jak „Ona jest ze snu”, „Nadzieja” czy „W górę patrz”. Ich występy przyciągają nie tylko rzesze miłośników rocka, ale także innych gatunków muzycznych, a to za sprawą różnorodności ich muzyki.

Imprezy towarzyszące:

  • Stoiska gastronomiczne – jarmark rzemiosła,
  • Turniej Łuczniczy o Puchar Juranda (park ul. Pasymska),
  • Koncertom towarzyszyć będą m.in. Jarmark Jurandowy,
  • Wesołe Miasteczko, występy artystyczne dzieci i młodzieży,
  • Występy zespołów ludowych, Aleja Rękodzielników, Wioska Rycerska (park ul. Pasymska).
Pamiętacie Piotra Kupichę z Feel? Trzymajcie się mocno! Szok, co zrobił na scenie. Nagrali go

Czy dopasujesz gminę do powiatu na Warmii i Mazurach? Trudny quiz dla znawców geografii

Pytanie 1 z 20
Gmina Kozłowo leży w powiecie:

Gigantyczna ryba złowiona na Mazurach. Nieprawdopodobne, ile mierzył największy szczupak [ZDJĘCIA]