Dni Mrągowa 2024. Na scenie Sylwia Grzeszczak. Jakie jeszcze atrakcje w programie?

i

Autor: AKPA

wydarzenia

Dni Mrągowa 2024. Na scenie Sylwia Grzeszczak. Jakie jeszcze atrakcje w programie?

2024-06-17 7:20

Mrągowo warto odwiedzić w wakacje nie tylko ze względu na niezwykły mazurski klimat czy legendarny festiwal Piknik Country Mrągowo, ale również zbliżające się dni miasta. To coroczne święto obfitujące w wiele wspaniałych atrakcji. Kiedy odbędą się Dni Mrągowa 2024? Jakie sceny wystąpią na scenie? Sprawdź program wydarzenia.

Dni Mrągowa 2024 odbędą się w dniach 12-14 lipca na Placu Unii Europejskiej. Wstęp na wszystkie wydarzenia będzie bezpłatny, a program przewiduje wiele atrakcji muzycznych i kulturalnych.

Dni Mrągowa 2024. Kto wystąpi na scenie? Jakie atrakcje w programie?

W piątek (12 lipca) na scenie pojawi się Sylwia Grzeszczak, jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich wokalistek. Sylwia zyskała popularność dzięki takim przebojom jak "Małe rzeczy" i "Tamta dziewczyna". Jej emocjonalne i melodyjne utwory zdobyły liczne nagrody, a koncerty przyciągają tłumy fanów.

W sobotę (13 lipca) wystąpią Jamal i Miętha. Jamal to zespół znany z mieszanki reggae, dancehallu i hip-hopu, którego energetyczne koncerty zawsze robią wrażenie na publiczności. Miętha to duet, który wprowadza świeże brzmienia do polskiej sceny hip-hopowej, łącząc rap z nowoczesnymi bitami.

Niedziela (14 lipca) będzie należała do zespołu De Mono, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością dzięki takim hitom jak "Kochać inaczej" i "Statki na niebie". Ich muzyka towarzyszy Polakom od dekad, a każdy koncert to prawdziwa podróż w czasie.

Oprócz koncertów gwiazd, Dni Mrągowa oferują wiele innych atrakcji, w tym prezentacje lokalnych grup artystycznych, wystawy, spotkania, wydarzenia sportowe i rekreacyjne. W programie znajduje się także Festiwal Food Trucków oraz Holi Święto Kolorów, które dodatkowo umilą czas mieszkańcom i turystom w każdym wieku.

Piknik Country 2023. Zobacz, co się działo! [ZDJĘCIA]

Warmia czy Mazury? Gdzie leżą te miejscowości? Quiz

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Olsztyn leży na...
Eska Summer City Olsztyn! 41. Piknik Country & Folk Mrągowo 2022
Listen on Spreaker.