Ełk. Narciarstwo biegowe dla początkujących. MOSiR utworzył nową trasę

i

Autor: MOSiR Ełk Ełk. Narciarstwo biegowe dla początkujących. MOSiR utworzył nową trasę

Ełk. Narciarstwo biegowe dla początkujących. MOSiR utworzył nową trasę

2021-02-18 14:13

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ełku utworzył trasę do nart biegowych na Stadionie Miejskim w Ełku. Od czwartku (18 lutego) można z niej korzystać. Trasa ma ok. 300 m długości i zaczyna się przy siłowni zewnętrznej stadionu. Od najbliższego weekendu będzie można korzystać także z trasy utworzonej przy Nowej Wsi Ełckiej.

Narciarstwo biegowe dla początkujących w Ełku. MOSiR utworzył nową trasę

Od czwartku (18 lutego) można korzystać z początkującej trasy do nart biegowych utworzonej po raz pierwszy na Stadionie Miejskim. - Narty biegowe stają się coraz popularniejsze a fakt, że sprzęt nie musi być drogi i technika jest bardzo zbliżona do naturalnych ruchów bez wątpienia zachęca do uprawiania tego sportu - zauważa MOSiR w Ełku.

Początkująca trasa do nart biegowych ma ok. 300 m długości, natomiast początek pętli znajduje się przy siłowni zewnętrznej na stadionie.

Ale to jeszcze nie wszystko. Wiele wskazuje na to, że w najbliższy weekend będzie można skorzystać także z trasy utworzonej przy Nowej Wsi Ełckiej. Do powstania trasy w pobliżu nadleśnictwa Ełk przyczynili się Nadleśniczy Andrzej Wyłucki oraz Wiesław Rusak.

Tak się odśnieża w Łodzi. Sypią śnieg pod nogi ludzi

Te rośliny domowe są trujące. Wiesz o tym? [QUIZ]

Pytanie 1 z 13
Ta trująca roślina to:
dracena