Cheerleaderki z Olsztyna z medalem Mistrzostw Świata [ZDJĘCIA]

2022-04-21 15:34

Reprezentacja Polski pierwszy raz wystartowała w dywizji Cheer Mistrzostw Świata Cheerleaders - ICU World's i zdobyła miejsce na podium. Zawodniczki z Olsztyna odniosły wielki sukces w Orlando!

ESKA XD #047 | FAME MMA 14, EUROWIZJA, MATURA, LEWITUJĄCE SAMOCHODY

Znakomity występ olsztynianek na Mistrzostwach Świata

W amerykańskim Orlando odbywają się Mistrzostwa Świata Cheerleaders - ICU World's. Reprezentacja Polski rywalizowała w dywizji Cheer. Polki osiągnęły wielki sukces i zdobyły brązowy medal mistrzostw. Zespół biało-czerwonych stanowią najlepsze zawodniczki z kraju, w tym aż osiem dziewcząt z olsztyńskiej szkoły cheerleaders Soltare.

Tak tworzy się historia: Team Poland brązowymi medalistkami Mistrzostw Świata ! Jesteśmy wzruszone i bardzo szczęśliwe. Dziękujemy tym,którzy w nas uwierzyli – napisała trenerka Soltare Patrycja Wieczorek. - Spełnieniem marzeń był sam występ wśród najlepszych, a brązowy medal na Mistrzostwach Świata nawet mi się nie śnił. Marzenia się spełniają – dodaje trenerka olsztynianek Natalia Wasiak.

Stare hity, czy potrafisz je dokończyć?

Pytanie 1 z 9
Szymon Wydra: Nasze życie będzie jak poemat...

Olsztyńska Szkoła Cheerladers Soltare/ Stowarzyszenie Tańca Sportowego ,,SOLTARE'' ma na koncie wiele osiągnięć na szczeblu wojewódzkim , ogólnopolskich oraz międzynarodowym . Zawodniczki są ośmiokrotnym Mistrzem Polski oraz Mistrzem oraz V-ce Mistrzem Europy z 2014 roku .

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy