Black Friday 2022 w Olsztynie. Wielkie promocje w Galerii Warmińskiej i Aura Centrum. W których sklepach szukać rabatów?

i

Autor: Unsplash Black Friday 2022 w Olsztynie. Wielkie promocje w Galerii Warmińskiej i Aura Centrum. W których sklepach szukać rabatów?

Black Friday w Olsztynie. Wielkie promocje w Galerii Warmińskiej i Aura Centrum. W których sklepach szukać rabatów?

2022-11-24 10:27

Black Friday, czyli Czarny Piątek, to dzień największych wyprzedaży w roku. W akcji biorą udział także sklepy w Olsztynie, oferując promocje sięgające do nawet 90 procent! Na zakupy warto wybrać się m.in. do Galerii Warmińskiej i Galerii Aura.

Black Friday w Olsztynie

Black Friday to zwyczaj pochodzący ze Stanów Zjednoczonych. Przypada na ogół w ostatni piątek listopada, następnego dnia po słynnym amerykańskim Święcie Dziękczynienia. W Polsce Black Friday zagościł na dobre w 2011 roku i cieszy się dużym zainteresowaniem. Wśród polskich konsumentów określany jest jako Black Friday Polska, ale i również po prostu jako Czarny Piątek. Co ciekawe, część wyprzedaży trwa cały tydzień (i stąd określenie Black Week), a część przez weekend (pod nazwą Black Weekend).

W olsztyńskich galeriach handlowych Black Friday obchodzić będziemy w piątek (25 listopada) oraz sobotę (26 listopada). Po znaczących obniżkach będzie można kupić m.in. wszelkiego rodzaju sprzęt RTV, AGD, zabawki i akcesoria dla dzieci, ubrania, obuwie, książki, akcesoria sportowe czy kosmetyki. Które sklepy zatem warto odwiedzić w poszukiwaniu promocji z okazji Black Friday?

Black Friday w Galerii Warmińskiej. Jakie promocje w sklepach?

W sklepach w Galerii Warmińskiej znajdziemy zniżki sięgające aż 75%. Wśród planowanych zniżek warto zwrócić uwagę na mega rabaty marek w takich jak: Giacomo Conti (75%), Regatta, Big Star oraz Wittchen (70%), a także w salonach Intersport, Modivo oraz Ochnik (60%). Promocje rzędu 50% czekają na wszystkich w Deichmannie, Hebe, Hexeline, Martes, Swiss, Świecie Zabawek oraz Vezzi (55%) i Yes. Zniżki na poziomie 40% oferuje Sephora. Nie brakuje też propozycji, gdzie można zrobić zakupy z 30% rabatem, tak jak w sklepach Bytom, Deni Cler, Duka, Ecco, Esotiq, Gatta, Greenpoint, Levis, Puma, Tattum czy Venezia. Atrakcyjne oferty z okazji Black Friday przygotował też T-Mobile.

Black Friday w Aura Centrum. Jakie zniżki w sklepach?

W Aura Centrum zniżki będą jeszcze większe, bo do aż 90% proc! Wśród planowanych zniżek warto zwrócić uwagę na mega rabaty marek w takich jak: Big Star oraz Wittchen (70%), a także w salonie Ochnik (60%). Promocje rzędu 50% czekają na wszystkich w Hebe. Nie brakuje też propozycji, gdzie można zrobić zakupy z 30% rabatem, tak jak w Gatta czy Levis. W salonie iDream promocje na iPady sięgają do 1400 zł, zaś w Home&you druga rzecz kosztuje tylko 10 zł. Z całą pewnością warto skorzystać z promocji salonów optycznych – Kodano oferuje 90% zniżki na oprawki korekcyjne, zaś Vision Express 50% na wszystkie soczewki, w tym progresywne.

Olsztyn: Ponad 2 tysiące głosów pod petycją przeciwko zamknięciu Zatorzanki