Aquasfera szerzej otwiera drzwi. Obiekt może przyjąć więcej osób [ZDJĘCIA, AUDIO]

2020-07-31 21:50 Andrzej Brzozowski

Olsztyńskie Wodne Centrum Rekreacyjno-Sportowe „ Aquasfera” zwiększyło liczbę osób, które mogą przebywać na basenie. To efekt kolejnego etapu luzowania restrykcji związanych z epidemią koronawirusa. Od momentu wznowienia działalności po wybuchu pandemii na pływalni mogło przebywać 150 osób. Od środy (29 lipca) może z niej korzystać znacznie więcej osób.

Teraz na największy olsztyński basen może wejść więcej osób – 370. Nie ma już także limitu dotyczącego liczby osób pływających równocześnie po jednym torze. Wcześniej były to maksymalnie cztery osoby.

- Nadal obowiązują jednak zasady dotyczące m.in. zasłaniania ust i twarzy oraz dwumetrowy dystans społeczny. Do obiektu należy wejść w maseczce, którą można zdjąć dopiero w przebieralni. Po wejściu i przed wyjściem z Aquasfery należy zdezynfekować ręce - informuje kierownik obiektu, Tomasz Dunalski.

Posłuchaj: Tomasz Dunalski, kierownik WCRS Aquasfera: Kolejne zmiany dotyczące możliwości korzystania z największej olsztyńskiej pływalni.

W tej chwili nie ma jeszcze możliwości korzystania z saun. Wróciły jednak różne formy aqua animacji. Warto wcześniej sprawdzić grafik zajęć, dostępny na stronie internetowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie.

Gwałtowna burza nad Olsztynem

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.