Zwłoki mężczyzny na dnie jeziora Świętajno. Śledczy rozwikłali sprawę zabójstwa sprzed 14 lat

i

Autor: pixabay.com Zwłoki mężczyzny na dnie jeziora Świętajno. Śledczy rozwikłali sprawę zabójstwa sprzed 14 lat

wiadomości

Ciała mężczyzny i kobiety w mieszkaniu w Ostródzie. "Do ich śmierci mogły przyczynić się osoby trzecie"

2024-02-29 9:50

W jednym z mieszkań w Ostródzie (woj. warmińsko-mazurskie) znaleziono w środę ciała mężczyzny i kobiety. Ślady wskazują, że do ich śmierci mogły przyczynić się osoby trzecie - podał w środę asp. szt. Rafał Jackowski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

W jednym z mieszkań w Ostródzie znaleziono ciała mężczyzny i kobiety

W środę (28 lutego) w jednym z mieszkań na terenie Ostródy znaleziono ciało 49-letniej kobiety i 57-letniego mężczyzny z licznymi ranami ciętymi oraz kłutymi na ciele. Do makabrycznego odkrycia doszło, gdy policjanci otrzymali zawiadomienie od zaniepokojonego członka rodziny, którego zdziwiła nieobecność 57-latka w pracy, a potem nie mógł dostać się do mieszkania ofiar. Policjanci, by dostać się do lokalu, musieli użyć siły. 

Na miejsce zadysponowano specjalną grupę techników z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, prokuratorów oraz ekspertów z laboratorium kryminalistycznego. Jak poinformował asp. szt. Rafał Jackowski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, ślady wskazują, że do śmierci mogły przyczynić się osoby trzecie.

Według nieoficjalnych informacji uzyskanych przez reportera "Super Expressu", policjanci zatrzymali 26-letnią córkę małżeństwa. Ma ona złożyć wyjaśnienia, mogące pomóc w ustaleniu prawdy dotyczącej morderstwa.

Horror w Ostródzie! Zwłoki małżeństwa w mieszkaniu

Mroczne dzieje domu pod Olsztynem z filmu „Cicha noc”. Doszło tam do morderstwa