Zielona Armia wraca do Hali Urania! Indykpol AZS Olsztyn kontra Ślepsk Malow Suwałki [AUDIO]

2020-09-17 22:53 Andrzej Brzozowski
Indykpol AZS Olsztyn
Autor: Indykpol AZS Olsztyn Po 196 dniach Indykpol AZS Olsztyn wrcaca do Hali Urania!

Pora na olsztyńską inaugurację PlusLigi. W sobotę 19 września akademicy podejmą w Hali Urania Ślepsk Malow Suwałki. Początek spotkania o godz. 17:30

Nowy sezon PlusLigi wystartował. Zawodnicy z Suwałk rozpoczęli rywalizację od porażki. W konfrontacji we własnej sali z GKS-em Katowice nie wygrali nawet seta. Natomiast Indykpol AZS w pierwszej kolejce zdobył punkt. Przegrał 2:3 na wyjeździe z zespołem Cerrad Enea Czarni Radom.

W pierwszym meczu przed własną publicznością, podopieczni trenera Daniela Castellaniego zmierzą się z Ślepskiem Malow Suwałki. Oba zespoły spotkały się już ze sobą przed rozpoczęciem rozgrywek. W trzech spotkaniach sparingowych, dwukrotnie górą byli olsztynianie, a jedno spotkanie zakończyło się zwycięstwem siatkarzy Ślepska. W oficjalnych bojach toczonych w PlusLidze, podopieczni trenera Andrzeja Kowala dwukrotnie byli górą.

- Ślepsk jest dobrym zespołem - mówi Javier Concepcion środkowy akademików. - Graliśmy z nimi podczas okresu sparingowego i prezentowaliśmy się bardzo dobrze. Dlatego uważam, że jesteśmy w stanie z nimi wygrać podczas sobotniego starcia w Uranii. Będzie to mój pierwszy mecz przed olsztyńską publiczną. Słyszałem wiele dobrego o fanach Indykpolu AZS i mam nadzieję, że doping poniesie nas do zwycięstwa - dodaje Javier Concepcion.

Posłuchaj: Javier Concepcion, środkowy Indykpolu AZS Olsztyn. Przed olsztyńską inaugurację PlusLigi.

Początek sobotniego meczu w Hali Urania o godz. 17:30. Ostatnie 200 biletów do nabycia wyłącznie online na indykpolazs.ticketik.pl. Sprzedaż biletów w Hali Urania nie będzie prowadzona.

Plan najbliższych spotkań akademików:

  • 19.09.2020 (sobota) 17:30 Indykpol AZS Olsztyn - Ślepsk Malow Suwałki
  • 26.09.2020 (sobota) 17:30 Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu Warta Zawiercie
  • 29.09.2020 (wtorek) 17:30 Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn
Przed startem nowego sezonu PlusLigi

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.