Policja

i

Autor: Radio ESKA

Zaginieni

Koniec poszukiwań 25-letniego mieszkańca Olsztyna

2023-06-23 14:54

Olsztyńscy policjanci prowadzą poszukiwania za zaginionym Patrykiem Gryniewskim. 25-latek od dłuższego czasu nie kontaktuje się z rodziną. Możliwe, że olsztynianin przebywa za granicą. Każdy, kto posiada informacje w tej sprawie, proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami.

25-latek ostatni raz miał kontaktować się z rodziną 13 czerwca bieżącego roku. Mieszkaniec Olsztyna od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną i nie powrócił do miejsca zamieszkania. We wtorek (20 czerwca) policjanci przyjęli zawiadomienie o zaginięciu. Mężczyzna może przebywać za granicą – w Holandii albo w Belgii. Funkcjonariusze pracują nad ustaleniem jego miejsca pobytu.

25-latek jest szczupłej budowy ciała, ma 168 cm wzrostu, włosy ciemne, krótkie, oczy piwne, ma krótką brodę, posiada tatuaże zawierające daty urodzenia.

Każdy, kto posiada informacje w tej sprawie, proszony jest o kontakt z policją. Można to zrobić osobiście w najbliższej jednostce policji, telefoniczne, dzwoniąc pod numer alarmowy 112 lub do dyżurnego, pod numer tel. 47 73 134 24. Można również zadzwonić bezpośrednio do osoby nadzorującej poszukiwania pod numer tel. 605 549 341.

AKTUALIZACJA

Zakończyły się poszukiwania młodego mężczyzny. 25-latek skontaktował się z rodziną.

Pobił policjantów i uciekł sprzed sądu w Piasecznie. Wstrząsające nagranie

Najszybciej wyludniające się miasta w warmińsko-mazurskim [RANKING]