Wspaniała akcja #kanapkadlamedyka. Restauracja z Olsztyna wspiera lekarzy!

2020-03-16 9:07 agada
Restauracja z Olsztyna rozdaje lekarzom darmowe kanapki
Autor: Facebook: Tandoor Kuchnia Indyjska Restauracja z Olsztyna rozdaje lekarzom darmowe kanapki

Restauratorzy z Olsztyna postanowili pomóc olsztyńskim placówkom medycznym. Lokal "Tandoor Kuchnia Indyjska" będzie codziennie dostarczał medykom darmowe kanapki. Chętni mogą wpłacać datki, dzięki którym posiłków powstanie jeszcze więcej!

Koronawirus daje się we znaki we wszystkich dziedzinach naszego życia. Jednak najbardziej poszkodowane w tym wypadku są  osoby pracujące w służbie zdrowia. To oni znajdują się na pierwszym froncie walki z tą niebezpieczną chorobą. Pracują na najwyższych obrotach, narażając przy tym życie swoje i bliskich. Z powodu rosnącej liczby zakażonych koronawirusem, mają coraz więcej pracy i jednocześnie coraz mniej sił. By choć trochę odciążyć lekarzy, pielęgniarki, załogi karetek i wszystkich innych zatrudnionych w placówkach medycznych, restauracje w całej Polsce biorą udział w akcji #posiłekdlalekarza. Jednym z lokali oferującym darmowe posiłki dla medyków, jest Tandoor Kuchnia Indyjska z Olsztyna.

#kanapkadlamedyka to akcja olsztyńskich restauratorów z "Tandoor Kuchnia Indyjska"

Właściciele restauracji wymyślili akcję #kanapkadlamedyka. Postanowili codziennie dostarczać kanapki do wybranych placówek medycznych na terenie Olsztyna. Każdy, kto chce wspomóc akcję #kanapkadlamedyka, może płacąc blikiem 50 zł ufundować 10 kolejnych kanapek niezastąpionym medykom z Olsztyna. - Jeżeli nie 50 zł to 5, 10, 15 zł... każdy "piątak" to jedna kanapka! - zachęcają pomysłodawcy akcji.

- Pamiętajcie bez Nich nie ma nas... Ilość wiadomości, które dziś do nas napłynęły sprawiła, że łzy mieliśmy w oczach niejednokrotnie, ale dostaliśmy też takiego powera, że wierzymy, że teraz kanapki będziemy wywozić skrzynkami! - cieszą się restauratorzy.

Codziennie kanapki otrzyma inny szpital. Rozkład dostaw na ten tydzień prezentuje się następująco:

  • poniedziałek (jeśli uda nam się kupić bułki i warzywa) - SOR w Szpitalu Wojewódzkim
  • wtorek - Dyspozytornia na Niepodległości
  • środa - Stacja Pogotowia na Pstrowskiego 28B
  • czwartek - Szpital Miejski -Klinika Chrurgii Ogólnej i Małoinwazyjnej
  • piątek (zrealizujemy dostawę poniedziałkową jeśli nie zostanie zrealizowana) -jeśli poniedziałek zostanie zrealizowany to Chirurgia Onkologiczna MSWiA
  • sobota - SOR szpitala MSWiA
  • niedziela - Pogotowie Ratunkowe ul. Sybiraków
Wprowadzono stan zagrożenia epidemiologicznego. Czeka nas wiele ograniczeń.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.