Węgorzewo: Po kłótni z dziewczyną WYBIŁ SZYBĘ w lokalu gastronomicznym. Grozi mu do 5 lat więzienia

i

Autor: pexels.com/ zdjęcie ilustracyjne Węgorzewo: Po kłótni z dziewczyną WYBIŁ SZYBĘ w lokalu gastronomicznym. Grozi mu do 5 lat więzienia

Węgorzewo: Po kłótni z dziewczyną WYBIŁ SZYBĘ w lokalu gastronomicznym. Grozi mu do 5 lat więzienia

2021-03-29 14:37

Wybił szybę w jednym z lokali gastronomicznych znajdujących się w centrum Węgorzewa, bo jak twierdził "był po kłótni z dziewczyną i chciał jakoś odreagować". Policjanci po krótkim pościgu zatrzymali podejrzanego, którym okazał się być 26-letni mieszkaniec Węgorzewa. Mężczyzna miał w organizmie ponad dwa promile alkoholu. Za zniszczenie mienia grozi mu do 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w nocy z 25 na 26 marca w Węgorzewie. Mężczyzna, przechodząc przez centrum miasta, wyładował swoją złość na szybie jednego z lokali gastronomicznych. Sprawca nie spodziewał się, że w niedalekiej odległości od niego znajduje się nieoznakowany patrol policji. Kryminalni od razu przystąpili do działania i zatrzymali mężczyznę, który tłumaczył, że "był po kłótni z dziewczyną i chciał jakoś odreagować".

Okazało się, że mieszkaniec Węgorzewa miał w organizmie ponad dwa promile alkoholu. W sobotę (27 marca) usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Za przestępstwo zniszczenia bądź uszkodzenia cudzej rzeczy kodeks karny przewiduje karę od 3 miesięcy do 5 lat więzienia. Ponadto pokrzywdzony (właściciel lokalu) oszacował wartość strat na kwotę 1000 zł. 

Raport z anteny 29.03, godz.10

Masz dla nas ciekawy temat? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl lub wyślij wiadomość na nasz fanpage Eska Olsztyn News. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!