Indykpol AZS Olsztyn

i

Autor: Indykpol AZS Olsztyn

Walka o play-off wciąż trwa! Indykpol AZS Olsztyn – PGE Skra Bełchatów [AUDIO]

2021-02-12 22:28

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn walczą o awans do fazy play-off. Kolejnym rywalem akademików z Kortowa będzie PGE Skra Bełchatów. Początek sobotniego spotkania w Hali Urania o godzinie 14:45.

Do zakończenia części zasadniczej PlusLigi pozostały tylko trzy spotkania. Najbliższym rywalem akademików z Kortowa będzie Skra Bełchatów. Początek sobotniego starcia w Hali Urania o godzinie 14:45. Przypomnijmy, iż w pierwszym spotkaniu lepsi okazali się bełchatowianie, zwyciężając 3:0. Czego możemy się spodziewać po rewanżowej konfrontacji w Olsztynie?

- Nasi rywale mają bardzo silnych środkowych, jak Karol Kłos czy Norbert Huber – mówi Robbert Andringa – przyjmujący Indykpolu AZS Olsztyn. - Trzeba również zwrócić uwagę na Milada Ebadipoura, Taylora Sandera i Grzegorza Łomacza. Mają dobrą drużynę, lecz wszystko zależy od nas. Jeśli będziemy potrafili zagrać tak, jak w ostatnich tygodniach, jeśli ograniczymy liczbę błędów w ataku i na zagrywce, to mamy szansę zdobyć punkty. A kto wie – może zwyciężymy?

Posłuchaj: Robbert Andringa – przyjmujący Indykpolu AZS Olsztyn przed meczem z PGE Skrą Bełchatów (13.02)

Początek sobotniego spotkania ze Skrą w Hali Urania o godz. 14:45. Potem rywalami Indykpolu AZS Olsztyn będą GKS Katowice i Asseco Resovia Rzeszów.

Tłusty czwartek w Olsztynie – Jak powstają pyszne pączki?

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Czy wierzysz, że szczepionki na koronawirusa są bezpieczne?