Trudny quiz geograficzny. My podajemy stolicę, a ty państwo. 15/20 punktów to duży sukces!

i

Autor: pixabay.com

quiz

Trudny quiz geograficzny. My podajemy stolicę, a ty państwo. 15/20 punktów to duży sukces!

2024-05-26 7:11

Czy potrafisz dopasować stolice do państw? Ten quiz geograficzny nie jest tak prosty, jak z pozoru dla wielu osób mogłoby się wydawać. Zwłaszcza gdy do wyboru jest kilka odpowiedzi i zaczynasz się zastanawiać, czy twoja pierwsza myśl aby na pewno jest właściwa. Jeżeli chcesz sprawdzić, jak dobry jesteś z geografii, staw czoła dwudziestu pytaniom. 15/20 punktów to powód do dumy, jednak to za komplet bijemy największe brawa.

Quiz geograficzny nie powinien sprawić większych problemów osobom, które uważały na lekcjach geografii, zwłaszcza na tych dotyczących państw i ich stolic. Z quizem geograficznym świetnie poradzą sobie również wszyscy, którzy mieli okazję co nieco podróżować po świecie. Jeżeli chcesz sprawdzić, jak dobry jesteś z tej dziedziny, koniecznie rozwiąż nasz quiz. Twoim zadaniem będzie dopasować stolicę do państwa. Czy wiesz stolicą, jakiego państwa jest Ankara, Tokio, a jakiego Hawana? Przygotowaliśmy dwadzieścia pytań, a w każdym po trzy odpowiedzi do wyboru. Dlatego, zanim zaznaczysz poprawną według was odpowiedź, dobrze się zastanów. Po uzyskaniu wyniku przynajmniej 15/20 punktów możesz być z siebie dumny. Temu, kto zdobędzie komplet, należą się ogromne brawa.

Trudny quiz geograficzny. My podajemy stolicę, a ty państwo. 15/20 punktów to sukces!

Pytanie 1 z 20
Ankara to stolica…
Te Polki rozkochały w sobie światowe gwiazdy! Piękności, dla których głowę stracili popularni na całym świecie celebryci
Listen on Spreaker.