wiadomości

Tragiczny wypadek pod Nidzicą. Auto uderzyło w drzewo. Dwie osoby nie żyją

2024-05-24 7:44

Tragiczny wypadek pod Nidzicą. Dwóch mężczyzn w wieku 39 i 58 lat zginęło na miejscu. Dwie kolejne osoby zostały przetransportowane do szpitali. Przyczyny zdarzenia będzie ustalała policja.

Tragiczny wypadek pod Nidzicą. Nie żyje dwóch mężczyzn

W nocy z czwartku na piątek (23/24 maja) we wsi Pólko pod Nidzicą osobowy volkswagen, którym podróżowały cztery osoby, uderzył w drzewo.

Dyżurny straży pożarnej poinformował w piątek, że na miejscu zgięło dwóch mężczyzn w wieku 39 i 58, kolejne dwie osoby w wieku 22 i 28 lat trafiły do szpitala. Jedna z rannych osób w czasie udzielania jej pomocy medycznej była nieprzytomna.

Przyczyny tragedii będzie ustalała policja.

Kilka dni wcześniej pod Nidzicą zginął 18-letni chłopak

Do tragicznego wypadku pod Nidzicą doszło także we wtorek (21 maja) na drodze powiatowej między Kownatkami a Gardynami. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 18-letni kierujący samochodem osobowym jadąc od miejscowości Gardyny w kierunku miejscowości Kownatki, zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w jadące z naprzeciwka auto osobowe, którym kierowała 36-letnia kobieta. Uczestnicy wypadku to mieszkańcy gminy Kozłowo. W wyniku tego zdarzenia na skutek poniesionych obrażeń, pomimo podjętej akcji reanimacyjnej, młody mężczyzna poniósł śmierć na miejscu, a kobieta z ostała przetransportowana do szpitala w Działdowie. Funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie okoliczności i przyczyny tego wypadku.

Śmierć 4-letniego Leonka. Świadkowie zeznawali przed sądem