To koniec ery paznokci hybrydowych? Nowy trend quiet luxury podbija salony kosmetyczne! [ZDJĘCIA]

i

Autor: pexels.com To koniec ery paznokci hybrydowych? Nowy trend "quiet luxury" podbija salony kosmetyczne!

uroda

To koniec ery paznokci hybrydowych? Nowy trend "quiet luxury" podbija salony kosmetyczne! [ZDJĘCIA]

2023-10-09 14:50

Czy to koniec ery popularnej hybrydy? Salony kosmetyczne zaczął podbijać nowy trend zdobienia paznokci. Chodzi o tak zwany quiet luxury, czyli w dosłownym znaczeniu cichy luksus. Na czym dokładnie polega manicure quiet luxury? Czy to właśnie on będzie królował tegorocznej jesieni, a kto wie, czy również nie przez kolejne sezony? Szczegóły w artykule poniżej.

Technika manicure hybrydowego to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących wygodę i długotrwały efekt. Niestety, stosowana przez dłuższy czas, może skutecznie zniszczyć płytkę naszego paznokcia. A tego lepiej uniknąć. Alternatywą ma być technika quiet luxury. Trend ten nie jest jednak nowością. Od dłuższego już czasu gości bowiem w garderobach oraz wnętrzach. Teraz staje się widoczny także w stylizacji paznokci. Na czym dokładnie polega manicure quiet luxury?

Manicure quiet luxury to nowy trend w salonach kosmetycznych. Na czym polega?

Do manicure quiet luxury, zamiast zwykłych lakierów, używa się jedynie pielęgnacyjnych baz czy odżywek nadających płytce delikatny różowy odcień oraz subtelny połysk. Co prawda, efekt nie będzie utrzymywał się przez tak długi czas, jak w przypadku hybryd, ale dzięki naturalnemu odcieniowi lakieru, odpryski czy odrosty nie będą aż tak widoczne. Co ważne, paznokcie w stylu quiet luxury powinny być zadbane i spiłowane na krótko.

Paznokcie w stylu quiet luxury. Postawiła na nie Margot Robbie i Selena Gomez

Na manicure w stylu quiet luxury zdecydowało się w ostatnim czasie wiele popularnych gwiazd takich jak m.in. Selena Gomez czy Margot Robbie. Wykonał go stylista paznokci gwiazd Tom Bachik. Efekty możecie zobaczyć na zdjęciach poniżej.

Manicure hybrydowy. Czy jest bezpieczny?