Kortowo Na Sportowo w Twoim Domu

i

Autor: pexels.com

Studenci nie zapominają o ruchu: "Kortowo Na Sportowo w Twoim Domu"

2020-04-24 9:53

Studenci Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego prowadzili akcję dla osób zainteresowanych sportem i dobrą zabawą. Cykl "Kortowo Na Sportowo" cieszył się dużym zainteresowaniem, niestety został wstrzymany przez epidemię koronawirusa.

Siłownie zamknięte, kwarantanna domowa, ale o formę trzeba dbać! Skoro nie można zrobić tego na siłowniach, nic nie stoi na przeszkodzie, by wykonać trening w domu. Studenci z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego wychodzą naprzeciw lenistwu i ruszają z cyklem "Kortowo Na Sportowo w Twoim Domu". 

Kortowo Na Sportowo znowu wraca jednak teraz w trochę innej formie - formie online. Będziemy spotykali się w piątki o godzinie 18 na profilu Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego oraz Kortowiady, gdzie będą prowadzone zajęcia online. W ten piątek zajęcia poprowadzi Szymon Dujko-Domański z Fitness Club Sylwetka. Żeby uczestniczyć w zajęciach należy mieć tylko krzesło i dwa ręczniki by zwiększyć efektywność tych ćwiczeń. - mówi Maksymilian Kurowski - rzecznik Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.

"Kortowo Na Sportowo w Twoim Domu" to idealny sposób, żeby dodać sobie energii na piątkowy wieczór. Trening jest dla każdego niezależnie od stopnia zaawansowania, dla każdego kto ma w sobie chęć i odrobinę motywacji. Mimo kwarantanny i pobytu w domu nie możemy zapominać o aktywności fizycznej. Studenci UWM wiedzą o tym doskonale i zachęcają do wspólnego treningu. 

Więcej informacji znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku - "Kortowo Na Sportowo", a także na profilu Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego UWM. 

Dezynfekcja wiat przystankowych w Olsztynie
Sonda
Powiedz nam, na co czekasz z niecierpliwością:
Mały alergik: alergia na pyłki drzew. Posłuchaj o objawach. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami