rozrywka

Studenci bawili się w klubie Maskotka. Tematyka imprezy była nietypowa! Zobaczcie zdjęcia

2024-04-22 7:20

Maskotka to nowe miejsce na klubowej mapie Olsztyna, które od samego początku skarało serca mieszkańców. I chociaż otwarcie miało miejsce całkiem niedawno, klub ma już na swoim koncie wiele niezapomnianych imprez. Jedną z takich jest z pewnością impreza śródsemestralna Wydziału Lekarskiego UWM. Zobaczcie, jak bawili się studenci!

Śródsemestralna impreza Wydziału Lekarskiego UWM w Klubie Maskotka

Wszyscy studenci wiedzą, że weekend zaczyna się już w czwartek. Tego dnia wiele klubów organizuje bowiem tematyczne imprezy specjalnie dla studentów. Nie inaczej jest w Olsztynie. Jedna z ostatnich odbyła się w miniony czwartek (18 kwietnia) w klubie Maskotka.

Na parkiecie do białego rana bawili się studenci z Wydziału Lekarskiego UWM. Wielu miało na sobie koszulki z zaskakującymi napisami typu "podkochuje się w swoim nauczycielu" czy "zamierzam imprezować całą noc". A to wszystko z powodu niecodziennej tematyki imprezy. – Pokażcie nam jakieś swoje "white lies" lub (dla tych odważniejszych) "red flags"! Swoje "wyznania" możecie napisać np. na koszulkach. Liczymy na Waszą kreatywność! – można było przeczytać w zapowiedzi wydarzenia na fanpage’u klubu.

Klub Maskotka to nowe miejsce na imprezowej mapie Olsztyna

Klub Maskotka został oficjalnie otwarty na początku marca. To miejsce, w którym nurtem przewodnim jest urban music, czyli szeroko pojęta muzyka obejmująca m.in. pop, R&B czy klubowe miksy. Imprezy organizowane są w piątki i soboty, a raz w miesiącu także w czwartki. Klubowicze przed każdą imprezą od około 18.00 do 20.00 mogą również spokojnie posiedzieć ze znajomymi, a przy okazji coś dobrego wypić i przekąsić. Latem pojawić ma się również ogródek, który rozstawiony zostanie na ulicy Prostej obok fontanny.

Studniówka III Liceum Ogólnokształcącego w Olsztynie. Tak maturzyści zatańczyli poloneza!