Rusza Eska Summer City Olsztyn. Spędź wyjątkowe lato z naszą ekipą!

i

Autor: Monika Smolik Eska Summer City Olsztyn 2023

Wydarzenia

Rusza Eska Summer City Olsztyn. Spędź wyjątkowe lato z naszą ekipą!

2024-06-25 15:02

Wraca nasza coroczna akcja Eska Summer City Olsztyn. Przez ponad dwa miesiące będziecie mieli okazję spotkać naszą pomarańczową ekipę i spędzić z nami niezapomniane chwile. Podpowiemy, jak ciekawie spędzić wakacje w stolicy Warmii i Mazur, będziemy odwiedzać fajne miejsca w mieście i okolicy. Gdzie pojawimy się w najbliższych dniach? Odpowiedź poniżej.

Wraca Eska Summer City Olsztyn! Spędź lato z naszą pomarańczową ekipą

Rusza Eska Summer City! Przez całe wakacje będziecie mieli okazję spotkać naszą pomarańczową ekipę w najfajniejszych miejscach Olsztyna i okolic. Nasi reporterzy podpowiedzą, jak spędzić wakacyjne miesiące, aby wypoczynek był niezapomniany. Pokażą też, gdzie warto wybrać się ze znajomymi czy rodziną. W planach mamy odwiedzić mnóstwo ciekawych miejsc. Czekają na was liczne imprezy, zabawy i konkursy z nagrodami. Jeśli chcecie być na bieżąco z najciekawszymi wydarzeniami, to wypatrujcie naszej ekipy. Śledźcie też nasze social media, odwiedzajcie portal Eska Olsztyn i słuchajcie 89,9 FM!

Gdzie pojawimy się w najbliższych dniach?

We wtorek, 25 czerwca, kibicujemy razem w olsztyńskiej strefie kibica – hala Urania i mecz Polska-Francja. Strefa będzie otwarta od godziny 17:00.

W czwartek, 27 czerwca, w godz. 15:00-16:30, będziemy na dniu otwartym EasyOZE. Adres: Wyszyńskiego 1 – budynek Cezal. Szukajcie nas przed wejściem, bo nasi sąsiedzi, są tym samym budynku. EasyOZE to olsztyńska firma. Zajmuje się m.in. kompleksową obsługą domów nowo budowanych - na etapie stanu surowego, zamkniętego. Jest w stanie wykonać wszystkie prace instalacyjne.

Weekend to trzecia odsłona festiwalu biegowego CITI Warmia Run Challenge. Spotkanie zrzeszające miłośników aktywności sportowej na świeżym powietrzu – 29 i 30 czerwca. Koszary Park Olsztyn przy ul. Kotańskiego, godz. 9:00-17:00.

- Zapraszamy do udziału w rywalizacji na 3 dystansach każdego dnia tj. 5km, 10km, i 21,1km, raz w formule ulicznej raz w formule trailowej – mówi Paweł Rutkowski, jeden z organizatorów. - Naszą imprezę wyróżnia fakt, iż zawodnicy mogą rywalizować zarówno wybierając na pojedynczych dystanse, jak i w klasyfikacjach łącznych wybierając rywalizację całodniowe lub dwudniowe.

- Jeżeli oprócz udziału w fajnym biegu chcielibyście przy okazji spędzić letni, słoneczny weekend z rodziną, przyjaciółmi w urokliwym miejscu wśród lasów i jezior to musicie zajrzeć do Olsztyna i wziąć udział w tym magicznym biegowym wydarzeniu – dodaje Paweł Rutkowski.

CITI Warmia Run Challenge to wydarzenie bez barier wiekowych i kondycyjnych. Nieważne, czy jest się amatorem, czy zaprawionym biegaczem. Oprócz biegów, będzie szereg konsultacji sportowych, medycznych, strefa gastro oraz sklep dla biegaczy.

Parterem akcji Eska Summer City jest Kortosfera oraz Dacia Olsztyn – Alcar.

Zobaczcie, jak bawiliśmy się na Eska Summer City rok temu!

Eska Summer City Olsztyn. Impreza na starówce!!

Wakacyjny quiz o ulubionych kierunkach Polaków. Tylko ciekawy świata zdobędzie 15/15 punktów!

Pytanie 1 z 15
Która z greckich wysp jest największa?