Rotariański Piknik Lotniczy w Olsztynie. W programie atrakcje dla całych rodzin!

i

Autor: Freepik

wydarzenia

Rotariański Piknik Lotniczy w Olsztynie. W programie atrakcje dla całych rodzin!

2024-04-18 6:59

Szykuje się nie lada gratka dla całych rodzin. Stowarzyszenie Rotary Club w Olsztynie organizuje XVIII Rotariański Piknik Lotniczy. W programie wiele ciekawych atrakcji zarówno dla tych najmłodszych, jak również starszych uczestników. Kiedy i gdzie odbędzie się wydarzenie? Szczegóły poniżej.

Rotariański Piknik Lotniczy w Olsztynie 2024. Co w programie?

Rotariański Piknik Lotniczy jest wydarzeniem charytatywnym, który organizowany jest z myślą o całych rodzinach. Widzowie mogą wówczas podziwiać pokazy powietrzne i sprzęt latający, słuchać koncertów lub brać udział w animacjach. Spodziewać się w tym roku należy udziału służb, które zaprezentują swoje umiejętności. Będą też rękodzielnicy i specjaliści od kulinariów.

Jak przypomina Rafał Dubanowski, prezydent Elekt Rotary Club Olsztyn, celem pikniku jest pozyskanie środków na charytatywną działalność stowarzyszenia. Powołane zostało ono do życia ponad 30 lat temu, jako jedna z pierwszych organizacji społecznych w stolicy regionu. - W tym roku całkowity dochód z Rotariańskiego Pikniku Lotniczego zostanie przekazany na wsparcie uzdolnionych dzieci i młodzieży z Warmii i Mazur – zaznacza.

Kiedy odbędzie się Rotariański Piknik Lotniczy w Olsztynie?

Rotariański Piknik Lotniczy odbędzie się 9 czerwca w godzinach od 11 do 17 na terenie Lotniska Aeroklubu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie przy ulicy Sielskiej 34.

50 pytań o Olsztynie. Pytamy o wszystko! Odważysz się? [QUIZ]

Pytanie 1 z 50
Na początek coś prostego. Kto jest patronem Olsztyna?
Pierwsza odsłona targów „Moda na Olsztyn” w hali Urania