Rekin goniący rybkę robi furorę wśród kierowców. Co oznacza nowa naklejka na autach?

i

Autor: Unsplash Rekin goniący rybkę robi furorę wśród kierowców. Co oznacza nowa naklejka na autach?

Rekin goniący rybkę coraz popularniejszy wśród kierowców. Co oznacza nowa naklejka na autach?

2021-10-01 10:54

Rekin goniący rybę to jedna z nowszych naklejek samochodowych zdobywająca coraz większą popularność wśród polskich kierowców. Jakie jest jej znaczenie? Co kierowca chce przekazać innym uczestnikom ruchu drogowego umieszczając taki znak na swoim aucie? O tym przeczytasz w materiale poniżej.

Wielu kierowców uwielbia ozdabiać swoje auta przeróżnymi naklejkami. Odpowiednio dobrane mogą pokazywać nasze poczucie humoru i dystans do świata, informować o poglądach religijnych czy też naszych zainteresowaniach. Przejeżdżając przez zatłoczone miasta, nie sposób nie zauważyć też naklejek z komunikatem „dziecko w środku”. Jedną z popularniejszych jest też znany wszystkim symbol chrześcijaństwa ryba – ichthys – w postaci dwóch przecinających się łuków.

Rekin goniący rybkę. Co oznacza samochodowa naklejka zdobywająca coraz większą popularność wśród kierowców?

W ostatnim czasie coraz częściej można również zobaczyć wzór przedstawiający rekina goniącego rybę. Tak jak zapewne się domyślacie, ma to związek ze wspomnianym wyżej symbolem chrześcijaństwa. Osoby, które umieszczają na swoim aucie naklejkę z groźnym rekinem goniącym rybkę, informują w ten sposób o tym, że są ateistami, a do tego mają krytyczny stosunek do chrześcijaństwa czy też innych religii.

ESKA Live: Smolasty z koncertem, jakiego jeszcze nie widzieliście!
Rekin goniący rybkę. Co oznacza samochodowa naklejka zdobywająca coraz większą popularność wśród kierowców?

i

Autor: allegro.pl Rekin goniący rybkę. Co oznacza samochodowa naklejka zdobywająca coraz większą popularność wśród kierowców?

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl